Respawn.pl

ruggah nowym trenerem Team Dignitas

Autor: Sergiusz Lelakowski

Ostatnio dużo się dzieje na duńskiej scenie “kantera”. Do informacji o zmianie w składzie Dignitas dochodzi nowa, o pozyskaniu przez formację nowego trenera.

Będzie nim Casper “ruggah” Due, były zawodnik Anexis, który porzucił karierę profesjonalnego gracza pod koniec 2013 roku, niedługo po krótkim “romansie” z organizacją PRIMETIME.

Wcześniej stanowisko coacha w Team Dignitas objął legendarny Danny “zonic” Sørensen, jednak w styczniu tego roku zgodził się on zająć pracą trenera w zespole Astralis.

W Anexis ruggah grał u boku René “cajunb” Borga oraz Mathiasa “MSL” Lauridsena – aktualnej dwójki graczy Team Dignitas. Będzie to swoisty powrót po latach do wspólnego podbijania sceny CS:GO.

Przed kilkoma dniami informowaliśmy Was o zmianach w szeregach Dignitas i Astralis. Nastąpiła pewna wymiana zawodników pomiędzy obiema drużynami – Astralis oddało Cajunb, w zamian otrzymując Kjaerbye’a.

Aktualny skład drużyny przedstawia się następująco:

[flag dk]Mathias “MSL” Lauridsen[/flag][flag dk]Kristian “k0nfig” Wienecke[/flag][flag dk]Jesper “tenzki” Plougmann[/flag][flag no]Ruben “RUBINO” Villarroel[/flag][flag dk]René “cajunb” Borg[/flag]
[flag dk]Casper “ruggah” Due (trener)[/flag]