Respawn.pl

Strona główna » S1mple z nowym składem

S1mple z nowym składem

Autor: Sergiusz Lelakowski

Aleksandr ‘s1mple’ Kostyliev ogłosił właśnie na twitterze swój nowy skład. Obejmuje on byłych zawodników eXplosive oraz Worst Players.

Jakiś czas temu ukraiński zawodnik s1mple oznajmił, że opuszcza zespół Liquid. Po problemach z wizą i koniecznością załatwienia papierkowej roboty na Ukrainie oświadczył, iż nie wraca już do USA, a zostaje w domu, by spędzić więcej czasu z rodziną i dziewczyną.

Nowy skład założony przez Aleksandra przedstawia się następująco.

[flag ua]s1mple[/flag](ex-Liquid)
[flag ua]fix[/flag](ex-Worst Players)
[flag ua]arch[/flag](ex-Worst Players)
[flag ua]crush[/flag](ex-eXplosive)
[flag ru]Dima[/flag](ex-Worst Players)

Liquid przygarnęło Ukraińca w styczniu 2016. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już wkrótce 18 letni zawodnik dał popis swoich umiejętności na MLG Columbus 2016, gdzie wraz ze swoją formacją wygrali z Fnatic i przedostali się do półfinału majora.

Worst Players nie jest zbyt znaną ekipą na scenie CS:GO. Ostatnim większym eventem, na którym się pojawili był minor do ESL One Cologne 2015. Wtedy przedostali się do półfinału, ostatecznie kończąc z niewystarczającym wynikiem na kwalifikacje do majora. S1mple zmarnował swoją szansę odchodząc z Liquid, bowiem to właśnie z nimi mógł rozwinąć się najbardziej. Sama drużyna HiKo pokładała w nim duże nadzieje, a koniec końców sprawił im ogromny zawód.

Na razie nie wiadomo dla jakiej organizacji będą grać wspomniani zawodnicy.