Respawn.pl

Selfless przyjmuje analityka

Autor: Sergiusz Lelakowski

Amerykańska drużyna Selfless ogłosiła na swojej stronie internetowej przyjęcie dodatkowego członka zespołu, który wspomoże dotychczasową pracę trenera.

Dzięki swoim analizom Jared “oso” Hartman trochę ułatwi pracę dotychczasowemu trenerowi zespołu, którym jest Steve “Ryu” Rattacasa. Selfless od jakiegoś czasu korzysta z usług Hartmana, od teraz jednak już oficjalnie będzie bezpośrednio współpracował z coachem drużyny.

Podobnie jak Ryu, Jared Hartman pracował jako trener w drużynie Winterfox, zanim zdecydował się odejść. Jeszcze wcześniej zajmował się analizą gry w Method, gdzie pracował przez kilka sezonów z rzędu.

Selfless zaprezentowało się ostatnio na Dreamhack Austin 2016, gdzie ostatecznie nie wyszli z grupy. Wtedy to mogliśmy zobaczyć zabawną akcję, w której jeden z zawodników wygrał clutch’a 1v1 z zepsutą myszką. Akcję możecie obejrzeć tutaj.

W chwili obecnej pod szyldem Selfless grają:

[flag us]Skyler “Relyks” Weaver[/flag][flag us]Michael “MAiNLiNE” Jaber[/flag][flag ca]Michael “Uber” Stapells[/flag][flag us]Noah “Nifty” Francis[/flag][flag us]Mitch “m1tch” Semago[/flag]

[flag us]Steve “Ryu” Rattacasa – coach[/flag] [flag us]Jared “oso” Hartman – analityk[/flag]