Respawn.pl

Siłowanie na rękę zakończyło się złamaniem podczas transmisji na Twitchu

Autor: Michał Maćkowski

Nie takiej sytuacji spodziewali się widzowie AdinRoss. Na transmisji na Twitchu podczas siłowania się na rękę, poważnemu i bolesnemu wypadkowi uległ ochroniarz streamera, który złamał rękę. 

Wiemy, że na Twitchu dzieją się naprawdę dziwne rzeczy, jednak takiego obrotu spraw mało kto się spodziewał. Stream i siłowanie na rękę skończyło się dla ochroniarza AdinRoss katastrofalnie, bowiem w jednym momencie ochroniarz doznał złamania ręki.

Ból do samego patrzenia – złamana ręka podczas transmisji na Twitchu

Na pewno ostatnią transmisję AdinRoss zapamięta na długo, a to wszystko ze względu na pewne wyzwanie, którego podjął się jego ochroniarz. Finalnie wyzwanie dla ochroniarza zakończyło się katastrofalnie, bo podczas pojedynku, ręka w pewnym momencie nie wytrzymała i złamała się.

Samo patrzenie na klip przysparza o dreszcze i ból, dlatego osobom o słabych nerwach, zalecamy nieoglądanie klipu. Transmisja od razu po tym zdarzeniu została wyłączona, a ochroniarzowi udzielona została potrzebna pomoc.

 

Ciekawe, śmieszne i niebezpieczne

Twitch to platforma, na której naprawdę dzieje się często wiele dziwnych, śmiesznych i czasami niebezpiecznych rzeczy. Transmisje na żywo charakteryzują się nieprzewidywalnością. Możemy sobie zaplanować wszystko od pierwszej do ostatniej minuty, ale nie wiemy, czy wszystko pójdzie zgodnie z naszym planem.  Więcej o nietypowych zdarzeniach podczas transmisji na Twitchu w 2022 roku możecie przeczytać tutaj.