Respawn.pl

Snax dołączy do F1KU w OG?

Autor: Maks Bartosik

Według jednego z leaków, Janusz “Snax” Pogorzelski ma wkrótce dołączyć na testy do jednej z czołowych europejskich formacji. Mówi się również o ciekawej ofercie od jednej z organizacji dla całego składu Let Us Cook.

Szuffla na polskiej scenie rozkręca się na nowo. Po tym jak składy Permitta i Anonymo zostały bez organizacji, a AGO rozstało się ze swoją drużyną, przyszedł czas na kolejne wieści dotyczące przyszłości Janusza “Snax” Pogorzelskiego. Według jednego z leaków, Snax ma być testowany przez dwie europejskie organizacje.

O przyszłości Snaxa dużo mówiono pod koniec ubiegłego roku, gdy były gracz Virtus.Pro miał dołączyć m.in. do Illuminar. Ostatecznie do tamtego transferu nie doszło, a Janusz założył własną drużynę o nazwie Let Us Cook. Projekt ten jednak nie wypalił, gdyż już po kilku tygodniach zespół opuścił Maze, którego Sprout zaprosiło na testy. Miejsce Duńczyka w składzie zajął tymczasowo Byali, ale wszystko wskazuje na to, że długo duetu byłych graczy VP nie będziemy mogli oglądać w akcji.

Jak podaje Mr.Keczap na Twitterze, Snax ma wkrótce dołączyć do jednej z czołowych europejskich organizacji na okres próbny. Mowa o Sprout lub OG. Z pewnością lepiej brzmi ta druga opcja, gdyż OG jest o wiele wyżej notowane niż Sprout, a w dodatku Janusz mógłby grać w jednej drużynie razem z Maciejem “F1KU” Miklasem.

Pojawiła się również druga opcja dla, tym razem dotycząca całego składu Let Us Cook. Jeśli fiński skład Jano nie przejdzie okresu próbnego, to organizacja może skusić się na zatrudnienie składu Snaxa i Byaliego.