Respawn.pl

Sprout sięgnie po nowego snajpera?

Autor: Maks Bartosik

Możliwe, że kolejna europejska drużyna dołączy do letniej shuffli transferowej! Według nowych doniesień, Sprout sięgnie po snajpera Team Spirit!

O Sprout w kontekście letniej shuffli było dość cicho. Jedyne informacje jakie pojawiały się wokół niemieckiej organizacji, to te o odejściach zawodników. Sprout tylko w ciągu ostatnich trzech dni pożegnało się z lauNXem, który dołączył do Falcons i Staehrem, który dzisiaj został ogłoszony jako nowy nabytek Astralis.

Sprout ponownie sięgnie po młodego zawodnika?

Teraz jednak pojawiły się pierwsze doniesienia o transferach do drużyny. Według insidera o nicku harumi, Sprout rozmawia z Team Spirit nad transferem W0nderfula. 18-letni Ukrainiec, który w rosyjskiej formacji pełnił dotychczas rolę snajpera, nie jest brany pod uwagę przy przebudowie składu Spirit i szuka nowej drużyny. Na ten moment to właśnie Sprout jest najpoważniejszym kandydatem w walce o zakontraktowanie Ukraińca, który miałby zostać pierwszym letnim transferem niemieckiej organizacji.

Przed włodarzami organizacji jest naprawdę ciężkie lato. Po odejściach lauNXa i Staehra, w składzie pozostało tylko dwóch zawodników – Zyphon i XELLOW. Samo dołączenie W0nderfula to dopiero początek przebudowy składu formacji, która od początku roku mierzy się z ogromnymi problemami.