Respawn.pl

Strona główna » TabseN opuszcza Penta Sports

TabseN opuszcza Penta Sports

Autor: Sergiusz Lelakowski

Twitter był dzisiaj źródłem złej informacji dla wszystkich fanów Penta Sports. Niemiecki zawodnik Johannes “tabseN” Wodarz poinformował na swoim profilu, iż opuszcza szeregi wspomnianej drużyny.

21 latek dołączył do formacji w maju 2015, wcześniej grając dla mousesports. Jego wpływ na rozwój zespołu był nieoceniony. Wspólnie ze swoimi teammate’ami zagrali wiele turniejów, pokonując znakomite drużyny. Ostatnio jednak zespół nieco podupadł i nie dawał z siebie tej magii, jaką prezentowali przed końcówką 2015. TabseN w swoim oświadczeniu napisał:

Opuszczam Penta Sports, życzę jednak swojej byłej ekipie i całej organizacji wszystkiego, co najlepsze. Mieliśmy swoje dobre i złe momenty. Przede mną świetlana przyszłość i mam nadzieję, że wszystko będzie okej. Więcej informacji podam wkrótce. Serdeczne dzięki dla mojego składu za zaakceptowanie tej decyzji. Warto wspomnieć, że cenię współpracę z Penta Sports, których szefowie też wszystko zaakceptowali i od których otrzymałem nieodzowne wsparcie. Dziękuję również tym, którzy wspierali mnie w czasie mojej obecności w Penta Sports.

TabseN w swojej wypowiedzi jasno daje znać, że już niedługo dowiemy się co dalej. Mamy nadzieję, że nie porzuci kariery i nadal będzie pokazywał światu czym jest prawdziwy CS.

Aktualny skład Penta Sports przedstawia się następująco:

[flag de]Tahsin “tahsiN” Broschk[/flag][flag de]Kevin “kRYSTAL” Amend[/flag][flag es]Christian “loWel” Garcia Antoran[/flag][flag nl]Mike “mikeS” Tuns[/flag]
[flag at]Alexander “kakafu” Szymanczyk – Coach[/flag]