Respawn.pl

Strona główna » Operation Kinguin #3 – Team AGG zagra z RCTIC

Operation Kinguin #3 – Team AGG zagra z RCTIC

Autor: Sergiusz Lelakowski

Dzisiaj na Polaków z Team Agg czeka pojedynek z RCTIC. Wszystko w ramach fazy grupowej turnieju online Operation Kinguin #3, którego pula wynosi 20 000 $.

Faza grupowa to 4 grupy, po 6 zespołów w każdej. Rozgrywki w jej obrębie są grane jako BO3, każdy z każdym. W playoffach spotka się ze sobą osiem zespołów zaproszonych i zakwalifikowanych z fazy grupowej.

Team AGG w ostatnim czasie nie trzyma stabilnej formy. Przegrana z ENCE 1:2 sprawiła, że stracili swoją szansę w kwalifikacjach do ESL One Cologne 2016. Wcześniej wygrywali ze wspomnianym zespołem, a także chociażby z SK Gaming. Można założyć, że ta sytuacja jest chwilowa, bowiem udało im się dostać do półfinału turnieju GEFORCE CUP odbywającego się podczas ESPORT Now we Wrocławiu, gdzie powalczą o pulę nagród 32 000 PLN.

RCTIC nie jest zbyt znaną drużyną w środowisku e-sportowym. W przeszłości miała swoje przebłyski, acz w ostatnim czasie przegrywała w zasadzie wszystkie mecze, z GODSENT, Nerdrage, Epsilon czy Copenhagen Wolves. Daje to optymistyczną prognozę, że “nasi” zakończą dzisiejsze BO3 pozytywnie i kontynuują swoją drogę w turnieju.

Start – godzina 17:00, stream Kinguin. Serdecznie zapraszamy do oglądania i kibicowania Team AGG!