Respawn.pl

Strona główna » Team Kinguin ciągle bez zwycięstwa

Team Kinguin ciągle bez zwycięstwa

Autor: Sergiusz Lelakowski

Nie najlepiej rozpoczęli rywalizację w Razer Rising Stars European League zawodnicy Team Kinguin. Polacy przegrali swój mecz z Orbit Gaming 0:2 i tylko zremisowali z Escape Gaming. 

Poniedziałkowa rywalizacja Kinguin z dużo słabszymi ekipami zaczęła się od meczu z Bułgarami. Na de_dust2 Szpero i spółka zdołali zdobyć tylko 9 rund. Niewiele lepiej poszło na de_cache, gdzie co prawda Polacy zdobyli 14 rund, ale znowu to rywale mieli na swoim koncie 16 oczek.

W drugim spotkaniu Kinguin także zaczęło bardzo słabo od przegranej połówki 4:11. Zawodnikom udało się co prawda podratować nieco wynik, jednak ostatecznie to skandynawski skład wygrał de_mirage 16:11. Polakom na pocieszenie pozostał de_cache, gdzie udało się minimalnie wygrać 16:14.

Team Kinguin 0:2 Orbit Gaming – 9:16, 14:16
Team Kinguin 1:1 Escape Gaming – 11:16, 16:14

Obecnie bilans Team Kinguin w meczach międzynarodowych wynosi 0 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka. Chyba nie tak wyobrażali sobie początek współpracy właściciele serwisu. Grzegorz ‘szpero’ Dziamałek na swoim facebooku tłumaczy z czego częsciowo wynika ostatnia obniżka formy