Respawn.pl

Tempo Storm w ESL Pro League Season 4

Autor: Sergiusz Lelakowski

ESEA Premier Season 21 North America Finals to impreza, w której pierwsze miejsce oznaczało slot w ESL Pro League S4 dywizji Amerykańskiej. Zwycięzcą okazało się być Tempo Storm.

Cztery drużyny spotkały się ze sobą w ramach wspomnianego turnieju i powalczyło o czwarty sezon ESL Pro League North America. Mowa tu o Ze Pug Gods, Kaliber, Vault.gg i Tempo Storm. Po dwóch wygranych meczach Brazylijczycy mogli celebrować zwycięstwo i w najbliższym sezonie zagrać z takimi zespołami jak Luminosity, Cloud 9, Optic czy Selfless.

ESL Pro League ma dwie dywizje – europejską i amerykańską. 8 drużyn ze wspomnianych obszarów zagra potem w finałach LAN na imprezie identycznego formatu jak zakończony wczoraj ESL Pro League Season 3 Finals.

Tempo Storm błyskawicznie wspina się na szczyt, zajmując aktualnie ósmą lokatę w rankingu HLTV.org. Utrata trenera nie przeszkodziła im w zdobyciu upragnionego celu, a wygrana w turnieju pokroju Gfinity CEVO Proffesional Season 9 tylko umocniła ich pozycję, czyniąc ich budzącymi respekt rywalami.