Respawn.pl

trace trenerem szejna i spółki

Autor: Krzysztof Sarna
trace

Copenhagen Wolves jest już w komplecie, ale nie chodzi tym razem o piątkę zawodników, wszak ta już była. Organizacja poinformowała o związaniu się z nowym trenerem. Martin “trace” Heldt, a więc legenda CS-a 1.6 będzie sprawować pieczę nad nowo sformowanym składem powracającej na scenę Counter-Strike’a organizacji. To zatem oznacza, że Duńczyk będzie trenować m.in. Huberta “szejna” Światłego. 

trace trenerem CPH Wolves

Dopiero co informowaliśmy o powrocie organizacji Copenhagen Wolves na scenę Counter-Strike’a oraz jej składzie. Po raz ostatni drużyna pod szyldem CPH Wolves rozegrała spotkanie w 2016 roku, tak więc mówimy o naprawdę sporym powrocie. Na pokładzie drużyny znalazł się Polak – szejn, który stanie na czele ekipy. Jego drużynowymi kolegami będzie tercet Duńczyków oraz Szwed. 

Heldt nie opuszcza duńskiej sceny. Od 4 sierpnia 2023 roku do 25 października był szkoleniowcem Into The Breach, ale bez większego powodzenia. Najwięcej powodów do szczęścia przyniósł mu okres w Astralis, bowiem od 4 marca 2022 roku do 12 października 2022 roku sprawował pieczę nad zawodnikami głównej dywizji, m.in. docierając do ćwierćfinału 15. sezonu ESL Pro League, zdobywając wicemistrzostwo BLAST Premier Spring Showdown 2022 oraz Pinnacle Cup Championship, a także zachodząc do półfinału Roobet Cup 2022, a także IEM Cologne 2022. 

CZYTAJ TAKŻE: Rumuński zawodnik przedostatnim graczem BLEED

33-latek ponownie spotka się z Victorem “vigg0” Bisgaardem, z którym pracował jeszcze za czasów Astralis Talent. Wówczas w połowie lutego 2022 roku zajęli oni 3. miejsce trzeciego sezonu WePlay Academy League.

Skład Copenhagen Wolves prezentuje się następująco:

  • Hubert “szejn” Światły
  • Sebastian “Basso” Aagaard
  • Victor “vigg0” Bisgaard
  • Nicolaj “mupzG” Djurhus
  • Leo “Svedjehed” Svedjehed
  • Martin “trace” Heldt – trener

Nowo zbudowany zespół najprawdopodobniej zadebiutuje w otwartych europejskich kwalifikacjach do turnieju RMR prowadzącego do PGL Majora w Kopenhadze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: STYKO ujawnia swoje zarobki za 2023 rok