Respawn.pl

Strona główna » Uber opuszcza aktywny skład Selfless

Uber opuszcza aktywny skład Selfless

Autor: Sergiusz Lelakowski

Zawodnik Selfless Gaming, Michael “Uber” Stapells zdecydował się na zrezygnowanie z czynnego reprezentowania organizacji na scenie Counter-Strike’a. Do zdarzenia doszło tuż po tym, gdy zespół został wyeliminowany z MLG Americas Minor Championship 2016 – Cologne, gdzie doznał dotkliwej porażki w meczu z Team SoloMid.

Stapells był ostatnim zawodnikiem, który znajdował się w drużynie od samego początku, czyli od czasów dołączenia do Tempo Storm, które aktualnie jest domem brazylijskiej drużyny. W czerwcu 2015 roku, Uber wraz z kolegami zostali przejęci przez EnemyGG. To właśnie pod skrzydłami tej organizacji zespół zaczął osiągać bardzo zadowalające wyniki. Największym osiągnięciem było zwyciężenie na MLG Americas Minor 2016 – Columbus. Skutkiem tego był m.in. transfer Kennetha “koosta” Suena do Team Liquid, gdzie miał wtedy zająć miejsce Erica “adreN” Hoaga. Podczas współpracy z EnemyGG, z aktywnej gry zrezygnował Steve “Ryu” Rattacasa, który zaczął pełnić rolę menadżera oraz trenera drużyny. Po wygaśnięciu kontraktów zawodnicy zdecydowali się na założenie własnej organizacji, ponieważ jak sami twierdzili – żadna z otrzymanych ofert nie spełniała ich oczekiwań.

Uber poinformował o swojej decyzji na Twitterze, po czym organizacja dodała, że Michael będzie wspierał zespół, aż do czasu, gdy zostanie ogłoszony jego zastępca.

 

 

Skład Selfless prezentuje się następująco:

  • [flag us]Michael “MAiNLiNE” Jaber[/flag]
  • [flag us]Noah “Nifty” Francis[/flag]
  • [flag us]Skyler “Relyks” Weaver[/flag]
  • [flag us]Mitch “m1tch” Semago[/flag]
  • [flag ca]Michael “Uber” Stapells (rezerwowy)[/flag]