Respawn.pl

Strona główna » Virtus.Pro vs Tempo Storm – zapowiedź meczu

Virtus.Pro vs Tempo Storm – zapowiedź meczu

Autor: Sergiusz Lelakowski

Swój drugi mecz podczas Dreamhack Malmö 2016 polska formacja Virtus.Pro stoczy przeciwko drużynie Tempo Storm. Polacy otrzymają możliwość rewanżu na Brazylijczykach po porażce na IEM Katowice 2016.

Virtus.Pro, które w swoim pierwszym występie na turnieju w Szwecji rozgromiło drużynę FaZe Clan (16:8) ponownie stanie do walki. Tym razem będzie to Tempo Storm, drużyna zawiązała się prawie rok temu. Teamy rozegrały ze sobą w historii tylko jeden mecz, mowa tutaj o turnieju w Katowicach. Virtus.Pro nie zalicza tej imprezy do najlepszych, Polacy przegrali mecz na mapie Cobblestone wynikiem 9:16.

Drużyna pod wodzą Kubena w dalszym ciągu posiada liczną passę porażek, mowa tu o między innymi meczu z Luminosity Gaming podczas ostatniego majora, czy z Dignitas na ECS Season 1. Jednak w całej tej “mgle” możemy dostrzec światełko nadziei, ostatni mecz z FaZe pokazał, że Virtus.Pro jest w świetnej formie, a w szczególności Janusz “Snax” Pogorzelski i Paweł “Byali” Bieliński. Warto również wspomnieć o meczu z Dignitas, pojedynek był bardzo wyrównany, lecz ostatecznie szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Duńczyków. Ostatnie mecze Tempo Storm ukazują również, że są drużyną, która może poważnie zaszkodzić Virtusom. Wygrana z EnVyUs, które przypomnijmy zdobyło mistrzostwo majora Cluj-Napoca 2015 wskazuje, że planują zajść w turnieju daleko. Mecz pomiędzy Virtus.Pro, a Tempo Storm odbędzie się w systemie BO1 (Best of 1). Ten mecz będzie decydował czy pierwszymi ćwierćfinalistami w grupie D zostanie Virtus.Pro, czy Tempo Storm. Przegrany zagra swój mecz o awans z drużyną EnVyUs.

Skład Virtus.Pro:


[flag pl]Janusz “Snax” Pogorzelski[/flag]

[flag pl]Filip “Neo” Kubski[/flag]

[flag pl]Wiktor “TaZ” Wojtas[/flag]

[flag pl]Paweł “byali” Bieliński[/flag]

[flag pl]Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski[/flag]

 

Skład Tempo Storm:


[flag br]Joao “felps” Vasconcellos[/flag]

[flag br]Ricardo “boltz” Prass[/flag]

[flag br]Henrique “hen1” Teles[/flag]

[flag br]Lucas “lucas” Teles[/flag]

[flag br]Gustavo “SHOOWTiME” Gonçalves[/flag]

 

Bez nazwy-3

Wygrany w tym meczu zostanie kolejnym ćwierćfinalistą turnieju, wówczas TempoStorm bądź Virtus.Pro będzie miało na swoim koncie dwie wygrane w rozgrywkach grupowych.

Czy Polacy wygrają następny mecz podczas Dreamhack Malmö 2016 w Szwecji? Czy brazylijska drużyna Tempo Storm będzie kontynuowała swoje pasmo zwycięstw? Na te wszystkie pytania odpowiedź znajdziemy już o godzinie 21:30. Polski stream wraz z komentarzem zapewni Piotr “Izak” Skowyrski.