Respawn.pl

wenton zastąpi PlesseNa w fnatic!

Autor: Sergiusz Lelakowski

John “wenton” Eriksson dołączy do fnatic i zastąpi Niclasa “PlesseN” Plessena który od niespełna miesiąca pełnił funkcję stand-ina.

Wakat w szwedzkiej organizacji pojawił się na początku kwietnia kiedy to kontuzji uległ “olofmeister. Włodarze fnatic zdecydowali się zaryzykować i jako stand-ina przetestować “PlesseNa” który jest zawodnikiem mało doświadczonym i raczej znanym szerszej publiczności. Młody szwed wystąpił w zaledwie w 4 oficjalnych spotkaniach i wszystkie zakończyły się przegraną fnatic a sam zawodnik nigdy nie osiągnął dodatniego bilansu zabić do śmierci.

John “wenton” Eriksson jest 23 latkiem który od lutego tego roku występował w barwach Team Preparation. Zawodnik ten zbierał doświadczenie jeszcze w  czasach counter-strike’a 1.6 w takich zespołach jak H2k Gaming, a2g oraz WinFakt.

O tym jak sprawdzi się nowy gracz fnatic będziemy mogli się przekonać już dziś o godzinie 19:00. Szwedzi zmierzą się z duńskim Astralis które wczoraj wieczorem rozgromiło Virtus.pro 2 do 0 (16:1, 16:8).

Aktualny skład fnatic:

[flag se]Robin “flusha” Rönnquist[/flag][flag se]Jesper “JW” Wecksell[/flag][flag se]Freddy “KRIMZ” Johansson[/flag][flag se]Dennis “dennis” Edman[/flag][flag se]John “wenton” Eriksson[/flag]

[flag se]Olof “olofmeister” Kajbjer – kontuzja[/flag][flag se]Viktor “vuggo” Jendeby – trener[/flag]