Respawn.pl

Strona główna » Zapowiedź meczu Kinguin vs. PRIDE

Zapowiedź meczu Kinguin vs. PRIDE

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wczoraj, wspominaliśmy o Europejskiej Dywizji Starladdder i-League Season 2. Na pierwszy ogień idą dwa polskie zespoły, Kinguin i PRIDE. Zobaczymy je w akcji już dziś o 19:00.

W odróżnieniu od ostatniego spotkania obu zespołów, gdzie skończyło się remisem (format BO2), tutaj zostanie jasno określony zwycięzca, dzięki zastosowaniu BO3. Drużyny ciężko trenują, a Kinguin na pewno znajduje się na bootcampie. To dobry czas na przygotowanie solidnych taktyk oraz rozgrywanie oficjalnych spotkań. Te, dla Kinguin kończą się ostatnio głównie remisem, ze względu na ich format –  BO2. Po drodze niestety przegrali ze Space Soldiers oraz Team Orbit (aktualnie MK). Mimo wszystko widać zdecydowaną poprawę w grze polskiej drużyny.

Sferis PRIDE radzi sobie nieco gorzej. Pomimo remisów z Kinguin i Escape, przegrali swoje mecze ze Space Soldiers, TBA oraz MK. Ostatnie starcie z ekipą Loorda było bardzo wyrównane (16:14 i 14:16), miejmy nadzieję na podobną sytuację dzisiaj. Tym razem nie ma co liczyć na remis, bowiem mecz zostanie rozstrzygnięty w ciągu trzech map.

Jak zostało wspomniane, będzie to walka w formacie BO3 w ramach Europejskiej Dywizji Starladder i-League Season 2. Trzy najlepsze drużyny powalczą o bilet do Chin, gdzie zostanie rozegrany finał drugiego sezonu wspomnianej ligi. A jest o co walczyć – na chwilę obecną pula wynosi 300 000 $.

Team Kinguin vs. Sferis PRIDE – 19:00 (BO3) STREAM