Respawn.pl

Strona główna » Zapowiedź meczu Team AGG

Zapowiedź meczu Team AGG

Autor: Sergiusz Lelakowski

Xfunction Masters 2016 to kolejny z wielu turniejów online, w których polska drużyna Team AGG bierze udział. W jej ramach zagrają oni z portugalską drużyną Los Mariachis.

Portugalczycy do tej pory grali w różnych, bliżej nieznanych drużynach, osiągając zaledwie mierne wyniki. Z całego ich składu wyróżnia się tylko AIm – wziął udział w wielu kwalifikacjach online do międzynarodowych turniejów, chociażby Dreamhack Tours 2015. Ostatecznie nie udało się mu i jego ówczesnej drużynie dostać na LAN.

Team AGG za to nikomu przedstawiać nie trzeba. Rallen i spółka w ostatnim czasie radzą sobie nieźle. Nie wygrywają może każdego meczu po kolei, jednak ostatnie zwycięstwo na X-KOM Clash na pewno pozytywnie wpłynęło na motywację zawodników. Ostatnio też wyszli górą z meczu przeciwko LowLandLions, czyli zawodnikami byłej drużyny nerdRage. Tutaj Polacy zakończyli mecz wynikiem 2-1 w mapach.

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 i obejrzycie go w tym miejscu. Będzie to BO1, a więc format, za którym drużyny nie przepadają. Mamy jednak nadzieję, że AGG rozegra spokojny mecz, w którym to oni będą triumfować.