Respawn.pl

Zgodnie z plotkami! MartinezSa kompletuje skład Movistar Riders

Autor: Krzysztof Sarna

Jeszcze wczoraj esportowe środowisko oficjalnie obiegła wieść o tym, że z Movistar Riders pożegnała się jedna z największych gwiazd. Dziś już z kolei organizacja zakomunikowała, że lukę wypełni Antonio “MartinezSa” Martinez Sánchez. To właśnie on stał się nowym graczem hiszpańskiej organizacji.

Pierwsza część 2022 roku należała do Movistar Riders i nie można się z tym nie zgodzić. Należała oczywiście pod względem progresu, ponieważ najważniejsze trofea zgarniał chociażby FaZe Clan. Jednak z przeciętniaka w granicach 20. miejsca w światowym rankingu udało się stać szóstą siłą świata, co zdecydowanie zasługuje na brawa. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, jak będzie dalej, ponieważ wczoraj z ekipą rozstał się Alvaro “SunPayus” Garcia, którego rating w ostatnim roku był najwyższy. Dziś z kolei podmiot z Hiszpanii przedstawił ostatni element układanki, którym jest MartinezSa. 

CZYTAJ TAKŻE: Nitro proponuje Mai Staśko 10 tysięcy złotych za…

21-latek w ostatnim czasie reprezentował barwy VELOX. Sporo mówiło się o dołączeniu tego zawodnika właśnie do Movistar Riders w miejsce SunPayusa, który łączony jest z ENCE. MartinezSa nie jest na ten moment zbyt dobrze znany na światowej scenie, ponieważ na portalu HLTV ma rozegranych zaledwie 44 oficjalne mapy. Trzeba przyznać, że czeka go naprawdę niełatwe wyzwanie, tym bardziej przecież, że MR będzie chciało utrzymać swoją pozycję w drugiej połowie 2022 roku.

Jasną kwestią jest to, że Hiszpan nie jest jeszcze doświadczony. To z kolei przełoży się najprawdopodobniej na spuszczenie z tonu i słabsze rezultaty w porównaniu do tych z ostatnich miesięcy. Pierwszym sprawdzianem młodego zawodnika będą rozgrywki szesnastego sezonu ESL Pro League, który startuje już 31 sierpnia. 

Skład Movistar Riders prezentuje się następująco:

  • Alejandro “⁠mopoz⁠” Fernández-Quejo Cano
  • Alejandro “⁠alex⁠” Masanet
  • David “⁠dav1g⁠” Granado Bermudo
  • Raúl “⁠DeathZz⁠” Jordán Nieto
  • Antonio “⁠MartinezSa⁠” Martinez Sánchez
  • Galder “⁠bladE⁠” Barcena – trener