Respawn.pl

9 najpopularniejszych artykułów na Respawn.pl w 2022 roku

Autor: Michał Maćkowski
Podsumowanie 2022

2022 rok jest już na ostatniej prostej i tak naprawdę za niedługo świętować będziemy 2023. W ramach naszych corocznych podsumowań, sprawdzamy, które artykuły w kończącym się już roku czytaliście najchętniej. 

Rok zmian – tak z perspektywy redakcji możemy ocenić kończący się już 2022. Rebranding strony, nowi redaktorzy i co najważniejsze – Wy jako czytelnicy pozwoliliście nam przetrwać wszystkie dwanaście miesięcy. Dziękujemy z tego miejsca wszystkim, którzy przyczynili się nawet w najmniejszym stopniu do rozwoju strony. Teraz zapraszamy do podsumowania dziesięciu najchętniej czytanych artykułów w 2022 roku.

Miejsce 9 – Japczan otrzymał bana na Twitchu

2022 rok na pewno zapamiętamy także ze względu na politykę Twitcha, która czasami była nieco dziwna. Przekonał się o tym członek Xayoo Industries – Japczan, który otrzymał blokadę za niezmienienie kategorii. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Japczan

fot. YouTube / Japczan

Miejsce 8 – Amadeusz Ferrari pocięty maczetami

W Internecie działo się naprawdę wiele, jednak takiej akcji, jeszcze w życiu realnym, nikt się nie mógł spodziewać. Amadeusz “Ferrari” Roślik został pocięty maczetami w Warszawie. Jak sam zainteresowany powiedział, nie była to próba pocięcia, a morderstwa. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Amadeusz Ferrari

fot. YouTube / FAME MMA

Miejsce 7 – Lil Masti chce walki z facetem

O wypowiedzi Lil Masti jeszcze przed zawieszeniem kariery słyszał praktycznie cały Internet i nie ma co się temu dziwić. Rywalizacja kobiety z mężczyzną w formule MMA na pewno byłaby przez pewną część społeczności uważana za kontrowersyjną. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Lil Masti

fot. YouTube / FAME MMA

Miejsce 6 – Znamy konkretne słowo, za które Izak dostał bana

To dopiero była niespodzianka! Piotr  “izak” Skowyrski zgarnął blokadę na Twitchu podczas gry w FIFĘ 23. Nie ma co ukrywać, że emocji streamerowi podczas transmisji nie brakowało, a użycie słowa “ciota” przez Piotrka spowodowało 7-dniowy ban na Twitchu. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Izak

fot. facebook.com/izaktv

Miejsce 5 – Odczuwasz spadki FPS’ów w CS:GO? Prosta czynność powinna naprawić problem!

Mamy już prawie rok 2023, ale wciąż jednak wielu graczy poszukuje sposobu na poprawę wydajności CS:GO. Ilość FPS ma spore znaczenie, jeżeli chcemy cieszyć się z płynnej rozgrywki i odsunąć na bok wymówkę – miałem laga. Więcej o sposobach na poprawę FPS w CS:GO znajdziecie tutaj.

CS:GOMiejsce 4 – Mandzio zbanowany na Twitchu

Zdecydowanie blokady nałożone na streamerów przez Twitcha w kończącym się już 2022 roku będą ciekawym tematem przez kolejne dwanaście miesięcy. Nie wiemy bowiem, czy platforma planuje nadal rygorystycznie podchodzić do tego tematu. Od bana nie uciekł także Mandzio, który otrzymał blokadę za wulgarne słowo w oglądanym przez niego odcinku na Youtube. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Mandzio 1

fot. Instagram/xmandzio

Miejsce 3 – pasha miał zawalczyć na HIGH League 5 z rywalem na topie!

Rok 2022 na pewno zapamiętamy dzięki debiutowi Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski w High League. Walka byłego gracza Virtus.pro była jednym z największych wydarzeń kończącego się już roku i dla nas jako portalu, także jednym z najlepszych okresów w tym roku. Na trzecim miejscu znalazł się bowiem artykuł dotyczący drugiej walki Jarka na High League. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

highleague2 NET 640

fot. HIGH League

Miejsce 2 – OwcaWK poinformował o swoim stanie zdrowia po walce z pashabiceps

Nie będzie niespodzianki, bo na drugim miejscu w naszym zestawieniu ponownie znalazł się artykuł dotyczący pashabiceps i jego poczynania w High League. Po walce z Pashabiceps, wielu obawiało się o stan zdrowia członka ekipy WK, który podzielił się informacją na swoich Social Mediach. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

pashaBiceps pasha Owca 1

fot. Piotr Pędziszewski (HIGH League)

Miejsce 1 za 2022 rok – pashaBiceps z propozycją walki od gwiazdora FAME MMA

Zwycięzca może być tylko jeden i tutaj ponownie bez większej niespodzianki. Pashabiceps i jego poczynania w ramach sztuk walki interesują nie tylko polskich fanów, ale także międzynarodową społeczność. Wszyscy czekają na drugi występ Jarka w klatce, który miejmy nadzieję, nastąpi w przyszłym roku. Numerem jeden na naszym portalu w 2022 roku został artykuł na temat potencjalnej walki Jarka z gwiazdą FAME MMA. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

pashabiceps w koszulce team liquid

fot. GG League

Z tego miejsca bardzo chcielibyśmy wszystkim podziękować za 2022 rok i zaprosić Was tutaj już w 2023 roku!