Respawn.pl

Ciekawe tygodnie przed 9INE – Polacy zagrają na czterech turniejach Tier1!

Autor: Maks Bartosik
9ine goofy

Po przerwie wakacyjnej na pewno nie będzie nudy z polskimi formacjami, a zwłaszcza z 9INE. Przed Polakami naprawdę ciekawe tygodnie w CS:GO!

Najlepsza polska formacja CS:GO wróciła z urlopów w najlepszym możliwym stylu i wywalczyła awans na turniej Gamers8 w Arabii Saudyjskiej. Tym samym 9INE zagra w nadchodzących tygodniach aż na czterech turniejach Tier1, na których Polacy będą mogli mierzyć się z najlepszymi drużynami na świecie. Jak dokładnie prezentuje się harmonogram Hadesa i spółki?

Faza Play-In IEM Cologne 2023 – 26-28 lipca

Już za niecałe dwa tygodnie rozpocznie się pierwszy etap maratonu w wykonaniu 9INE. Podopieczni Nawrota staną do walki o występ w kolońskiej świątyni Counter-Strike’a podczas IEM Cologne 2023. Jednak by zagrać w Lanxess Arena, Polacy będą musieli zająć miejsce w najlepszej ósemce Play-Inów, a zadanie wcale nie będzie takie łatwe. Oprócz Polaków, o awans do głównej fazy IEM Cologne 2023 powalczą m.in. Team Liquid, OG, Astralis, FURIA czy MOUZ.

9INE zagra w świątyni Counter-Strike’a! Polacy z zaproszeniem na IEM Cologne 2023!

Gamers8 – 16-20 sierpnia

W połowie sierpnia Polaków czeka wylot do Arabii Saudyjskiej, konkretniej do Riyadu, gdzie odbędzie się wspomniany już turniej Gamers8. Polska formacja wywalczyła na niego awans wczoraj, wygrywając otwarte kwalifikacje. 9INE podczas Gamers8 czeka prawdziwy sprawdzian umiejętności, bowiem na turnieju w Riyadzie wystąpi absolutna czołówka sceny CS:GO. Wśród uczestników jest nie tylko całe TOP10 rankingu HLTV, ale też i FURIA, Natus Vincere czy Fnatic.

9INE Z AWANSEM NA GAMERS8!

Hussar Cup 2023 – 30 sierpnia – 3 września

Na przełomie sierpnia i września 9INE zagra przed polską publicznością zgromadzoną na Stadionie Śląskim. Wszystko w ramach Hussar Cup, w którego puli nagród znalazł się aż milion dolarów. Na ten moment na liście uczestników oprócz Dziewiątek jest jedynie ENCE, jednak w nadchodzących tygodniach powinniśmy poznać kolejne zespoły, które powalczą w Chorzowie.

9INE pierwszym zespołem, która zagra na stadionie Śląskim!

ESL Pro League s18 – 30 sierpnia – 1 października

Wrzesień w CS:GO to przede wszystkim osiemnasty sezon ESL Pro League, w którym 9INE również weźmie udział. Polacy trafili do grupy D, która swoje zmagania rozpocznie jako ostatnia, więc nie trzeba się martwić o kolidowanie terminów z Hussar Cup. Oprócz Polaków, w grupie D znalazły się także Cloud 9, G2, Virtus.Pro, Team Liquid, Complexity oraz Lynn Vision, a ostatniej formacji jeszcze nie poznaliśmy.

9INE poznało swoją grupę podczas ESL Pro League S18!

Podsumowując, przed najbliższe 2.5 miesiąca 9INE wystąpi aż na czterech turniejach Tier1, w tym aż trzy z nich będą miały pulę nagród wynoszącą milion dolarów. Właściwie można powiedzieć, że nawet 3.5, bowiem w puli nagród ESL Pro League S18 znalazło się 850 tysięcy dolarów.