Respawn.pl

FASHR opuszcza OG! “Znalazł nowe wyzwanie”

Autor: Krzysztof Sarna
FASHR

OG Esports rozstało się z dwoma personami. Dion “FASHR” Derksen, który jeszcze do niedawna przesiadywał na ławce rezerwowych duńskiej organizacji, nie jest już dalej jej członkiem, bowiem “znalazł nowe wyzwanie”. Ponadto jako wolny agent ze skandynawskiego podmiotu odszedł Alexander “kakafu” Szymanczyk. 

FASHR i kakafu opuszczają OG Esports

Derksen do OG Esports dołączył dokładnie 30 czerwca ubiegłego roku i reprezentował jego w pierwszym składzie do 14 listopada 2023 roku. Następnie przesunięty został na ławkę rezerwowych. Okres gry w wyjściowej piątce zwieńczony był przede wszystkim ćwierćfinałami wielu turniejów, w tym takich, jak Pinnacle Cup V, BLAST Premier Fall Showdown czy Roobet Cup. Ponadto Holenderczyk nie zakwalifikował się wraz ze swoimi ówczesnymi kolegami do IEM Sydney, zajmując w kwalifikacjach 5-6. miejsce. Takie turnieje jak IEM Cologne czy BLAST Premier Fall Groups okazały się niewypałem, bowiem 27-latek zakończył je odpowiednio na 13-16. oraz 10-12. miejscu. 

CZYTAJ TAKŻE: Akademia ENCE zmienia po 17 miesiącach! 16-latek nowym graczem

Dziś z radością informujemy, że FASHR znalazł nowe wyzwanie na nadchodzący sezon. Chcemy mu podziękować za wspólnie spędzony czas i życzyć mu wszystkiego najlepszego na nowej drodze – poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na X (dawniej Twitter) organizacja wywodząca się z Danii. 

kakafu natomiast był asystentem trenera OG Esports od 23 stycznia 2022 roku, po tym, jak wcześniej był głównym szkoleniowcem w Unicorns of Love czy BIG. Zastępował podczas IEM Rio Caspra “ruggaha” Due, który nie był obecny na turnieju w Brazylii. 

Przypomnijmy, że OG w ostatnim okresie poinformowało o zakontraktowaniu Brama “Nexiusa” Campany oraz Nikity “HeavyGoda” Martynenki

Przypomnijmy, że skład OG Esports prezentuje się następująco:

  • Nils “k1to” Gruhne
  • Maciej “F1KU” Miklas
  • Iulian “⁠regali⁠” Harjău
  • Bram “Nexius” Campana
  • Nikita “HeavyGod” Martynenko
  • Casper” “ruggah” Due – trener