Respawn.pl

Rallen i siuhy zagrają dziś o awans do Majora. F1KU i kuben bez miejsca na błędy

Autor: Filip Woszczek

Dzisiejsze zmagania w ramach europejskiego turnieju RMR A wyłonią kolejne drużyny, które awansują do BLAST.tv Paris Major 2023. Przed taką szansą stoją Karol “rallen” Rodowicz oraz Kamil “siuhy” Szkaradek.

Wczorajsze rozgrywki w turnieju RMRpotoczyły się całkiem dobrze, ale nie dla wszystkich Polaków. Zespół Apeks pod opieką Jakuba “kubena” Gurczyńskiego będzie miał dziś do pokonania przeszkodę w postaci Sprout, by uchronić się od odpadnięcia z kwalifikacji. W identycznej sytuacji znalazła się ekipa Macieja “F1KU” Miklasa, która podejmie dziś drużynę 1WIN.

Dla równowagi, zaskakująco dobrze radzi sobie Into The Breach, w skład którego wchodzi Karol “rallen” Rodowicz. Po ostatnim zwycięstwie nad Virtus.pro, zagrają spotkanie Best of 3 o awans przeciwko B8, także mającego na koncie wygraną z VP. Warto również wspomnieć o Kamilu “siuhym” Szkaradku, który wraz z GamerLegion stanie w szranki z Falcons, po tym jak udało im się pokonać 1WIN w dogrywce. Jeśli wszystko pójdzie po myśli tej dwójki zawodników, możemy dziś być świadkami awansu pierwszych Polaków do BLAST.tv Major Paris 2023.

Harmonogram spotkań:

11:001WIN1WINvs.ogOGIZAK
11:00ApeksApeksvs.sSproutESPORTNOW
14:45FalconsFalconsvs.GamerLegionGamerLegionIZAK
14:45Virtus.proVirtus.provs.Untitled 1MOUZESPORTNOW
18:30Into the BreachInto The Breachvs.B8B8IZAK
18:30FaZefazvs.bneBad News EaglesESPORTNOW

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR A znajdziecie w naszej specjalnej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.