Respawn.pl

Sławomir Peszko i Lexy Chaplin włodarzami nowej federacji freak-fightowej

Autor: chiken

Ależ informacja została ogłoszona w samym środku tygodnia! Sławomir Peszko wraz z Lexy Chaplin stali się twarzami nowej federacji freak-fightowej. Clout MMA, bo tak właśnie nazywa się nowy gracz na rynku – został właśnie ogłoszony. Jak czytamy, czeka nas “mieszanka wybuchowa”.

Sławomir Peszko i Lexy Champlin ambasadorami CLOUT MMA

Obecność Lexy Chaplin z pewnością nikogo nie dziwi. Inaczej może być w przypadku Sławomira Peszki, którego kojarzymy przede wszystkim z piłką nożną. W miniony poniedziałek były reprezentant Polski w piłce nożnej obwieścił koniec swojej kariery. Popularnego “Peszkina” niejednokrotnie jednak mogliśmy widzieć w kręgach freak-fightowych jak chociażby podczas studia na gali FAME MMA 17. 

CZYTAJ TAKŻE: Czas na rozwiązanie! Magical Junior rywalem Adriana Ciosa na PRIME MMA

Na oficjalnych mediach niewiele wiadomo. Z informacji prasowej natomiast wyczytać można, że organizacja ma przecierać szlaki innym. Co ciekawe, CLOUT MMA ma się pojawić w miejscu nieodkrytym jeszcze przez polskie freak-fighty. Inauguracyjne wydarzenie ma się odbyć jeszcze tego lata. 

Nie ma się co specjalnie kryć, że na rynku freak-fighotwym czekają nas przetasowania i powstanie nowej federacji jest tego największą częścią. Federacja HIGH League zawiesiła swoją działalność po tym, jak jej środki zostały zamrożone przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Przypomnijmy, że zaplanowana na połowę czerwca w Tauron Arenie gala HIGH League 7: Grand Prix się nie odbędzie. Samo FAME MMA wraz z PRIME MMA nie zdołają pochłonąć wszystkich zawodników, tak więc część “tortu” się zwolniła. Rynek freak-fightowy może poszczycić się sporym zainteresowaniem, a co za tym idzie finansami. Dlatego też nie trzeba było długo czekać na nowego gracza, jakim okazało się Clout MMA.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@cloutmma)