Respawn.pl

Ważna informacja dla nowych graczy CS2 od Valve!

Autor: Krzysztof Sarna
premiera CS2

Wrzesień w Counter-Strike’u rozpoczął się ze zdecydowanym przytupem. Twórcy gry postanowili minionej nocy opublikować dużą aktualizację, która m.in. skróciła mecze do 24 rund, dodała Inferno do CS2 czy zwiększyła liczbę dostępów do bety. Z tego też powodu Valve kieruje informację do nowych graczy CS-a 2.

Valve z informacją-prośbą do nowych graczy CS2

Aktualnie Counter-Strike 2 znajduje się w fazie testów, dlatego też niejednokrotnie można spotkać się z terminem “beta” czy “ograniczone testy”. Gra wydaje się być skończoną, ale z pewnością znajduje się w niej jeszcze sporo niedociągnięć i błędów. Twórcy nadchodzącego tytułu najprawdopodobniej w niedalekiej przyszłości będą chcieli dokonać premiery, dlatego też dostęp do bety zostaje przyznawany każdemu, kto spełnia warunki. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Rozdanie takiej ilości dostępów do bety CS2 ma swój cel. To nie tylko czysta przyjemność z grania, ale przede wszystkim przetestowanie tego, co ma nas czekać niebawem. Dlatego też każdy z graczy może sprawdzić, czy gra nie zawiera błędów, bugów itp. Stąd też amerykańska korporacja za pośrednictwem Twittera wystosowała prośbę do wszystkich graczy, którzy otrzymali ograniczone testy. 

CZYTAJ TAKŻE: BETA CS2 – JAK OTRZYMAĆ?

Valve prosi o przysyłanie raportów o ewentualnych nieprawidłowościach. Adres to: cs2team@valvesoftware.com. Należy pamiętać o tym, by wiadomość była zatytułowana: “CS2LT Bug – “, po czym następuje krótki opis błędu. Niech za przykład posłuży następujący temat: “CS2LT Bug – m0nesy illegal banana boost on inferno”.

Twórcy gry dodają także, że jeśli posiadamy filmik przedstawiający błąd, to należy go przesłać online i podać link do owego materiału. Valve tłumaczy, że to pomaga szybciej selekcjonować, oceniać i rozwiązywać błędy. 

CZYTAJ TAKŻE: