Respawn.pl

Snax oficjalnie w GamerLegion! Niesamowite przywitanie Polaka

Autor: Krzysztof Sarna

Stało się! Głośny transfer okazał się faktem. Janusz “Snax” Pogorzelski oficjalnie dołączył do GamerLegion. Kolejny Polak stał się częścią zespołu z grona najlepszej dziesiątki świata. Organizacja wraz ze Snaxem postarały się o niesamowite przywitanie, czego zwieńczeniem jest kultowy, trzyminutowy film. 

Snax oficjalnie dołącza do GamerLegion

O potencjalnym dołączeniu Snaxa do GamerLegion mówiło się od kilku dni. O możliwości takiego ruchu kadrowego informowaliśmy dokładnie w ostatni czwartek, 28 września. Więcej można przeczytać tutaj. Dołączenie Pogorzelskiego do GL oznacza powrót do rozgrywek na najwyższym poziomie po trzech i pół roku. 

CZYTAJ TAKŻE: Nowy sklep zawitał do menu CS2! Jak wygląda?

Zasilenie niemieckiej organizacji przez zawodnika znad Wisły oznacza jednocześnie stratę Pompa Teamu, z którą 30-latek był związany od połowy sierpnia bieżącego roku. Taki ruch oznacza lukę w składzie organizacji Szymona “IsAmU” Kasprzyka. – “Big Apple and Snax is hunry…” Janusz “Snax” Pogorzelski swój esportowy sen kontynuować będzie w barwach GamerLegion! Krótka, ale treściwa przygoda, za którą jesteśmy Ci Wodzu bardzo wdzięczny! Kulisy odrodzenia Pompa Teamu pozostaną naszą słodką tajemnicą, a Twój wkład w tworzenie zespołu z pewnością nie pójdzie na marne. Armio, Snax jest głodny, bardzo głodny sukcesów! Trzymajmy kciuki aby historia zatoczyła koło, a GamerLegion pod przywództwem Snaxa przekuło poprzedni finał Majora w triumf, na który wciąż w Polsce czekamy. Powodzenia Janek zakomunikowała organizacja za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku.

CZYTAJ TAKŻE: LEGENDA TRWA WIECZNIE! PIĘKNY ŻETON CS:GO JUŻ W CS2

Luka w GL natomiast powstała 28 września, kiedy to z drużyną rozstał się Sanzhar “neaLaN” Iskhakov. Kazach do tej pory pełnił obowiązki prowadzącego. Tak samo będzie też w przypadku Snaxa, który przejmuje obowiązki IGL-a w GamerLegion. Dla Rodaka będzie to powrót do zmagań na najwyższym szczeblu od momentu, kiedy rozstał się z Virtus.pro. Jedynym przebłyskiem był występ na IEM Dallas 2022 w roli zmiennika w ENCE. Wówczas dotarł do wielkiego finału rozgrywek. 

Aktualny skład GamerLegion prezentuje się następująco:

  • Isak “⁠isak⁠” Fahlén
  • Frederik “⁠acoR⁠” Gyldstrand
  • Nicolas “⁠Keoz⁠” Dgus
  • Sebastian “⁠volt⁠” Maloș
  • Janusz “⁠Snax⁠” Pogorzelski
  • Ashley “⁠ash⁠” Battye – trener

Oficjalny debiut Pogorzelskiego w GamerLegion będzie miał miejsce podczas IEM Sydney. Turniej w Australii rozegra się w dniach 16-22 października. Co najważniejsze – zmagania rozegrają się już w CS2, o czym informowaliśmy tutaj. W imprezie weźmie udział szesnaście drużyn, które powalczą o nagrody z łącznej puli ćwierć miliona. Najlepszy zespół zainkasuje sto tysięcy oraz bilet na IEM Katowice 2024. Tak więc polski zawodnik ma pół miesiąca na adaptację w zespole przed pierwszym oficjalnym spotkaniem. 

Klimatyczne przywitanie Snaxa: