14 Dni Fortnite – ogromny event!

Epic Games poinformowało, że wraz z aktualizacją 7.1, w Fortnite rozpocznie się wydarzenie świąteczne 14 Dni Fortnite. W obydwu trybach gry zdobyć będzie można szereg ciekawych nagród.

Battle Royale
Święta zawitały do Battle Royale i będziecie mogli poczuć je na najróżniejsze sposoby. Po wyskoczeniu ze świątecznego busa bojowego chwyćcie Śnieżkownik lub schowajcie się w ozdobionym lampkami legendarnym krzaku!

Zmiany na mapie to nie wszystko. W czasie wydarzenia 14 Dni Fortnite każdego dnia będzie czekało na was nowe wyzwanie i nowa darmowa nagroda, a także stare i nowe tryby okresowe. Sprawdzajcie też sklep z przedmiotami – codziennie będą się w nim pojawiać nowe i powracające stroje świąteczne, dzięki którym wprawicie się w świąteczny nastrój. Wpadajcie do gry codziennie, by poznać wszystkie nowości!

Ratowanie Świata

Świąteczna atmosfera udzieliła się też Ratowaniu Świata, gdzie znajdziecie nowych i powracających świątecznych wrogów. Zaproście do gry znajomych i sformujcie oddział, by walczyć z bożonarodzeniowymi pustakami na zimowej mapie.

Każdego dnia pojawiać się będzie nowa misja świąteczna, która zostanie dodana do waszego dziennika zadań. Wykonajcie ją, by zdobyć śnieżynkowe talony do wykorzystania w sklepie. Codziennie w sklepie będzie też na was czekać darmowa Ulepszama. Pamiętajcie też, by po 25 grudnia zajrzeć do gry i odebrać darmową Matkę-Wszystkich-Lam.

Powiązane posty

Fortnite bez budowania! Przełomowa aktualizacja spowodowała powrót graczy

Najchętniej wykorzystywane przedmioty kosmetyczne w Fortnite!

Ruszaj na szaloną przygodę w Fortnite – startuje DV1 Fortnite Cup!