bondik i KrizzeN opuszczają szeregi Winstrike

fot. DreamHack/Adela Sznajder

Nie każdy może cieszyć się spokojem i magią świąt. Najpierw dowiedzieliśmy się o restrukturyzacji składu Illuminar. Z kolei dzisiaj esportową społeczność okrążyła wieść, że bondik oraz KrizzeN opuszczą Winstrike.

Myśleć można było, że chociaż na święta sytuacja nieco się uspokoi i nie będziemy słyszeć o ruchach kadrowych. Jednak jest inaczej, a dowodem na to jest dzisiejsza sytuacja z Winstrike. Z rosyjską organizacją pożegnało się dwóch zawodników.

Aidyn “KrizzeN” Turlybebkov oraz Vladyslav “bondik” Nechyporchuk, bo o tej dwójce mowa wraz z końcem roku opuszczą szeregi Winstrike. Zawodnik z Kazachstanu do rosyjskiej organizacji dołączył 7 października ubiegłego roku, natomiast bondik kilka miesięcy wcześniej pod koniec marca. Duet wraz z resztą składu zajął drugie miejsce w regionie CIS ESL One: Road to Rio, czy też wygrał szósty sezon Legend Series.

W 2020 roku miały miejsce wzloty i upadki , ale w końcówce sinusoida naszych wyników spadła. Doprowadziły do tego różne czynniki związane z graniem, jak i poza nim. Doszliśmy do wniosku, że zaistniała sytuacja wymaga pewnych zmian w pokładzie i podejściu – powiedział Pavel “Dart” Chuvashev, menedżer zespołu. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować bondikowi, który stał się prawdziwą klubową legendą. Przez prawie dwa lata był jednym z głównych liderów składu. To była długa historia okraszona rekordową liczbą gier i zwycięstw. Będziemy za tobą tęsknić, Vlad – kontynuował. – Nie zapominajmy o KrizzeNie, który także był ważną częścią zespołu w 2019 i 2020 roku. Dziękuję Aydin. Masz wszystko przed sobą – dodał.

Na obecną chwilę w składzie Winstrike jest trzech zawodników oraz trener. Jak poinformowała organizacja, ogłoszenie nowych twarzy będzie miało miejsce po rozpoczęciu nowego roku.

Skład Winstrike prezentuje się teraz następująco:

  • Alexey “NickelBack” Trofimov
  • Aleksey “El1an” Gusev
  • Viktor “Lack1” Boldyrev
  • Dmitry “hooch” Bogdanov – trener 

Powiązane posty

Dycha i hades zagrają dziś o półfinał Majora

PGL Major: Wielkie marzenie karrigana coraz bliżej spełnienia

HONORIS rozpoczyna przebudowę składu CS:GO! mouz na rezerwie