Chcesz zaoszczędzić? Epic Games Store rozdaje kupony na 40 złotych!

Świąteczna promocja na Epic Games Store cały czas trwa! Gracze przed zakupem gry mogą otrzymać kupon na 40 złotych!

Idą święta, więc i szał zakupowy trwa. Epic oprócz rozdawania za darmo gier zachęca również do ich kupna, przez ich platformę. Każdy użytkownik może odebrać na Epic Games Store kupon na 40 złotych, który ważny jest do 7 stycznia.

Co trzeba zrobić? Wystarczy zalogować się na Epic i odebrać kupon, który możecie wykorzystać przy zakupie dowolnej gry wartej co najmniej 59,99 złotych. Tak o to przykładowo najnowszego Assassina możecie zakupić już za 165,50 złotych.

Co ciekawe, jak zakupicie jedną grę, to kolejny kupon przypisze się wam automatycznie do konta. Co oznacza, że przy kolejnym zakupie również otrzymacie zniżkę w wysokości 40 złotych. Jednak kupony nie działają przy zakupie przykładowo przepustek sezonowych czy przedmiotów do gry.

Pamiętajcie także, że Epic Games Store codziennie rozdaje za darmo jedną grę. Użytkownicy za darmoszkę mogli otrzymać już Cities: Skylines oraz Oddworld: New ‘n’ Tasty. Aktualnie gracze do jutra do godziny 17:00 mogą przypisać do swojego konta The Long Dark.

Powiązane posty

Kubota Pack w Farming Simulator 22!

Jak nie gotować na Twitchu – Streamerka wywołała pożar w kuchni podczas transmisji

Odbierz brytyjski czołg VI poziomu Cromwell B w World of Tanks na Steamie!