Club Brugge zaprezentował skład CS:GO! Na pokładzie dwóch Polaków

fot. ESL

Coraz więcej klubów piłkarskich inwestuje w esport. Nie inaczej zresztą jest w przypadku belgijskiego Club Brugge, który zakontraktował zawodników dotychczasowego MAESTRO.

Dołączanie organizacji sportowych i piłkarskich do esportu już raczej nikogo nie dziwi. Tym razem swoich sił w środowisku esportu postanowił spróbować Club Brugge, uznana marka w belgijskiej piłce nożnej. W szeregach tego składu znajdziemy m.in. byłych zawodników MAESTRO.

Trzon zespołu sprawować będą belgijscy zawodnicy, a mowa tu o takich personach jak Steven “Steb0se” Rombaut, Robin “simix” Bynens oraz Richard “ritchiEE” Mestdagh. Wcześniej grali chociażby w takiej drużynie jak Epsilon. W tym miejscu pojawia się wiele dobrego dla Polski, ponieważ pozostałą dwójką są Polacy – Mateusz “matty” Kołodziejczyk wraz z Mateuszem “n0tice” Wolniakiem. Kołodziejczyk w przeszłości grał przez prawie dwa lata w Izako Boars, natomiast ten drugi grał w Illuminar podczas Nine to Five 5 w ubiegłym roku.

Debiutancki mecz Club Brugge zaplanowano na 11 lutego, kiedy to belgijsko-polski kolektyw weźmie udział w wiosennym splicie pierwszego sezonu Elite Series. Jest to seria turniejów o wartości piętnastu tysięcy euro (17 775$) poświęconych rozwojowi drużyn Beneluksu.

Skład Club Brugge eSports prezentuje się następująco:

  • 🇧🇪Steven “⁠Stev0se⁠” Rombaut
  • 🇧🇪Robin “⁠simix⁠” Bynens
  • 🇧🇪Richard “⁠ritchiEE⁠” Mestdagh
  • 🇵🇱Mateusz “⁠matty⁠” Kołodziejczyk
  • 🇵🇱Mateusz “⁠n0tice⁠” Wolniak

Powiązane posty

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem

PGL Major: ENCE melduje się w playoffach; Imperial eliminuje Cloud9 z turnieju!