CR4ZY zagra na Arctic Invitational zamiast NRG

CR4ZY został zaproszony na Arctic Ivitational. Zespół zastąpi NRG, które nie zagra w Finlandii z powodu napiętego terminarza.

Jednodniowy turniej Arctic Invitational odbędzie się dopiero 14 sierpnia. Na razie organizatorzy ogłosili dwóch z czterech uczestników – FURIĘ i NRG. Amerykański zespół jednak odwołał swój wyjazd z powodu napiętego terminarza. Na miejsce NRG wskakuje zaś CR4ZY.

Europejski skład posiada w swoich szeregach Otto “ottoNd” Sihvo. Jest to fiński snajper, dlatego z pewnością kibice, którzy pojawią się w Helsinkach, ucieszyli się z zaproszenia dla CR4ZY. Bez wątpienia oczekują jednak na swoje największe gwiazdy – ENCE.

Obecnie drużyna złożona z trzech Serbów, Fina i Litwina skupia się na europejskim Minorze. Na start turnieju zagrają ze Sprout, z którym rywalizują w grupie A.

Arctic Invitational odbędzie się 14 września w Helsinkach. Pula nagród wynosi aż 100 tysięcy dolarów. Organizatorzy przewidzieli jeszcze miejsca dla jednej zaproszonej drużyny i zwycięzcy fińskich kwalifikacji.

Uczestnicy Arctic Invitational:

FURIA CR4ZY
zaproszona drużyna zwycięzca fińskich kwalifikacji

Powiązane posty

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem

PGL Major: ENCE melduje się w playoffach; Imperial eliminuje Cloud9 z turnieju!