Dycha, hades i podopieczni kubena rozpoczynają batalie w DH Open November 2021

fot. ENCE

Już dziś startują zmagania w ramach listopadowej edycji DreamHack Open. Na placu boju zamelduje się osiem zespołów, w tym ENCE i MAD Lions!

W spotkaniu inauguracyjnym BIG podejmie Team GamerLegion. Niemiecko-duński kolektyw z pewnością chce powrócić na dobre tory po tym, jak tragicznie pokazał się podczas Majora, wszak odpadł już na poziomie Fazy Pretendentów. Równocześnie podopieczni Jakuba “kubena” Gurczyńskiego z MAD Lions staną w szranki z MOUZ. Myszy zdołały zakwalifikować się do Fazy Legend, w której zajęły 12/14. miejsce. Z kolei  zawodnicy organizacji spod znaku Lwa są w doskonałej formie, a obrazuje to m.in. dotarcie do ćwierćfinałów BLAST Premier Fall Showdown, a także awans na 21. miejsce w rankingu HLTV.

O 16:45 na serwerze spotkają się forZe oraz ENCE eSports. Nie ulega wątpliwości, że za niekwestionowanego faworyta uchodzi tutaj ekipa Pawła “Dychy” Dychy i Olka “hadesa” Miśkiewicza, która przez swoje niedawne wyczyny znalazła się w czołowej 10. świata. Mowa tutaj oczywiście o wicemistrzostwie Intel Extreme Masters Fall 2021 oraz o występie na Majorze. Jeżeli chodzi zaś o forZe, to pod koniec października w szeregach tego zespołu doszło do istnej rewolucji kadrowej. W jej wyniku odeszły gwiazdy formacji, Evgeny “FL1T” Lebedev i Almaz “almazer” Asadullin, a w ich buty weszli Alexander “shalfey” Marenov oraz Evgeny “Norwi” Ermolin. W międzyczasie dojdzie do starcia z udziałem Fnatic i Teamu Spirit. Obie te drużyny są po zmianach, które podyktowane były złą passą i regresem. Pomarańczowo-czarny przywdział Owen “smooya” Butterfield, natomiast rosyjska organizacja niespodziewanie wystawiła Nikolaya “mira” Bityukova oraz Leonida “choppera” Vishnyakova na listę transferową. Ich tymczasowymi (lub nie) następcami zostali Aleksandr “KaiR0N” Anashkin i Robert “Patsi” Isyanov.

Rozkład jazdy pierwszego dnia DH Open November 2021 wygląda następująco:
 Środa, 10 listopada 2021
13:30 BIG vs Team GamerLegion
13:30 MOUZ vs MAD Lions
16:45 Team Spirit vs Fnatic
16:45 forZe vs ENCE eSports

DH Open November odbędzie się w dniach 10-14 listopada, natomiast jego pula nagród wyniesie okrągłe 100 tysięcy dolarów. Triumfatorzy zainkasują połowę tej kwoty, a także zgarną bilet do 15. sezonu ESL Pro League Conference.

RELACJA - WSZYSTKIE INFORMACJE NA BIEŻĄCO

Powiązane posty

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem

PGL Major: ENCE melduje się w playoffach; Imperial eliminuje Cloud9 z turnieju!