Ekipa TaZa i NEO wzywa posiłki. HONORIS zatrudnia pierwszego szkoleniowca!

Fot. HONORIS

HONORIS po niezadowalających wynikach postanowiło zatrudnić pierwszego trenera. Został nim Robert “mSr” Pieńkowski, który w przeszłości występował na polskim podwórku! 

28-latek w trakcie swojej kariery profesjonalnego gracza reprezentował barwy takich formacji jak Dr. Pepper Team czy też Moral Alliance. Z tą ostatnią wziął udział w ESL Mistrzostwach Polski 2016, gdzie wraz ze swoimi kompanami zajął czwartą lokatę. Później przerzucił się na dziennikarstwo, a pod koniec 2019 dołączył do esportLAB jako ekspert od spraw CS:GO.

HONORIS po raz pierwszy zadebiutowało na scenie w maju tego roku. Przełamanie tej drużyny jeszcze nie nastąpiło, a w trakcie tych kilku miesięcy ekipa założona przez dwóch polskich weteranów nie zdołała jeszcze zanotować na swoim koncie większego sukcesu. TaZ i spółka biorą udział w wielu internetowych zmaganiach, m.in. w cotygodniowym cyklu Eden Arena Malta Vibes. W rozgrywkach tych rzadko udało im się wyjść z fazy grupowej, a nie raz kończyli je na ostatnim miejscu. Organizacja widząc braki postępu, postanowiła zrobić krok naprzód i po raz pierwszy w swojej krótkiej historii zatrudniła szkoleniowca. Pierwszym sprawdzianem Roberta “mSra” Pieńkowskiego jako trenera w nowych barwach będą zbliżające się zamknięte kwalifikacje do tegorocznej jesiennej odsłony ESL Mistrzostw Polski. Eliminacje rozpoczynają się już w ten weekend, a HONORIS powalczy z takimi drużynami jak Pompa Team, Cyberwolves czy też CLEANTmix. Stawka jest niemała, bo rozchodzić się będzie o awans do najbardziej prestiżowego turnieju w naszym kraju.

Na oficjalnym fanpage’u HONORIS napisano: “Próbowaliśmy wielu rozwiązań, testowaliśmy wiele z nich na przestrzeni ostatnich tygodni, a nawet miesięcy, ale bezskutecznie… Przyszła pora, aby spróbować czegoś, czego jeszcze w naszej historii nie próbowaliśmy! Robert wspomoże naszą drużynę, abyśmy w końcu mogli w pełni rozwinąć skrzydła. Liczymy, że nasz nowy nabytek solidnie przepracuje z nami ten okres próbny!”

Aktualny skład HONORIS prezentuje się następująco:

  • Filip “NEO” Kubski
  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Daniel “STOMP” Płomiński
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Wojciech “prism” Zięba
  • Robert “mSr” Pieńkowski (trener)

Powiązane posty

Dycha i hades zagrają dziś o półfinał Majora

PGL Major: Wielkie marzenie karrigana coraz bliżej spełnienia

HONORIS rozpoczyna przebudowę składu CS:GO! mouz na rezerwie