ELEAGUE Major 2018: mousesports bezlitosne dla NaVi

Dwa. To liczba punktów jaką zawodnicy mousesports pozwolili zdobyć swoim rywalom. Gracze niemieckiej organizacji dominowali od początku do końca, upokarzając wręcz bezsilnych przeciwników.

Na swoje spotkanie drużyny wybrały mapę Mirage, której początek należał zdecydowanie do ekipy Chrisa “chrisJ” de Jonga. Gracze mousesports fenomenalnie spisywali się po stronie broniącej, szkoląc z tego elementu gry swoich rywali. Bezsilność graczy Na`Vi najlepiej zobrazuje wynik pierwszej połowy, która zakończyła się w mgnieniu oka. Zawodnicy niemieckiej organizacji upokorzyli rywali, pozwalając im na zdobycie dwóch(!) punktów.

Ten, kto po tak dramatycznej pierwszej połowie nie dawał już szans na powrót ukraińskiej formacji do meczu, zdecydowanie się nie pomylił. Przegrana druga runda pistoletowa właściwie zakończyła rozstrzygnięte już spotkanie. 16:2, wynik jakim ostatecznie mousesports pokonało cień ukraińskiej formacji to najbardziej okazałe dotychczas zwycięstwo na turnieju.

Mousesports 16:2 NaVi (Mirage)

Więcej informacji, a także wyniki poprzednich spotkań znajdziecie w naszej sekcji Eleague Major by STS.