Emeritos Banditos nie dali rady. Polacy przegrywają drugi raz w ESEA Intermediate

Dotychczasowy sezon Emeritos Banditos jest podzielony – zespół wygrał dwa razy, ale także dwa razy przegrał. Wczoraj wieczorem Polacy ulegli LDN wynikiem 9:16.

Po pierwszym potknięciu szybko nadeszło drugie. Emeritos Banditos przegrali z LDN w ramach 41. sezonu ESEA Intermediate. Polacy od samego początku mieli duży problem z przeciwnikami. Wystarczy spojrzeć na wyniki z pierwszej połowy – LDN prowadziło 12:3. Dust2 ewidentnie nie służył Polakom w tym spotkaniu.

Po zmianie stron było trochę lepiej, a Emeryci rzucili się do odrabiania strat. Przepaść między zespołami wywołana jeszcze w pierwszej połowie była jednak zbyt duża, by można było ją łatwo zasypać. Ostatecznie Polacy przegrali 9:16. Trzeba jednak przyznać, że wynik mógłby być o wiele gorszy, gdyby nie w miarę poprawna gra po stronie CT. Izak i spółka zawalili przede wszystkim po stronie terrorystów. Wynik mógłby być również gorszy, gdyby nie indywidualne popisy saja, peVoRa i PAGO. Cała trójka wygrała łącznie aż pięć clutchy. Gdyby nie to, Emeryci mogliby zdobyć zaledwie 4 rundy.

Kto zagrał najlepiej? Najwięcej fragów zdobył PAGO – aż 19, co jak na przegrany mecz jest niezłym wynikiem. Trochę gorzej strzelali saju i peVoR – mieli kolejno 15 i 16 fragów. Najgorzej z całej drużyny wypadli pasha i Izak – mieli 13 i 7 fragów w całym spotkaniu.

Emeritos Banditos 0:1 LDN – Dust2 9:16

Następne spotkanie Emerytów będzie bardzo ciekawe. Zespół Izaka zmierzy się 10 maja z PGE Turowem Zgorzelec. Czeka nas więc pojedynek polsko-polski.