EMERITOS BANDITOS w końcu przełamuje się na Inferno

fot. EMERITOS BANDITOS

EMERITOS BANDITOS wreszcie się przełamało i wygrało spotkanie. Co ciekawe – na Inferno. Polacy kontrolowali dziś przebieg zawodów ze słoweńskim Alcatrazz INT i dopisali na swoje konto drugie zwycięstwo.

“Emerytowani” po raz piąty z rzędu rywalizowali na Inferno. W pojedynku na noże lepsze okazało się Alcatrazz INT, które wybrało grę po stronie antyterrorystów. Ekipa znad Wisły postanowiła rozpocząć te zawody od podejścia bananem, jednak po wyeliminowaniu Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego atak przeniósł się na obszar bombowy A. W wyniku wymiany na placu boju pozostał Paweł “SAJU” Pawelczak, który podłożył ładunek i wygrał w sytuacji sam na trzech. W kolejnych odsłonach Polacy odkryli, że wejścia na A naprawdę skutkują, a więc kłuli żelazo, póki ciepłe. Nie da się ukryć, że EB grało bardzo konsekwentnie, a rywale nie mieli żadnych argumentów, ale tylko do czasu. EMERITOS BANDITOS wygrywało 7:1, ale Rodzimy zespół wkradł się za duży luz. Tak więc przed zmianą stron “Emeryci Bandyci” zamiast sześciu mieli trzy punkty zaliczki.

Druga runda pistoletowa nie była łatwa. Drużyna ze Słowenii wkroczyła na BS B i była już jedną nogą w następnej odsłonie, ale z tego miejsca należą się słowa uznania dla Damiana “peVoRa” Kozioła, który walczył do samego końca i dzięki trzem fragom zapisał dziesiąty punkt na konto EB. Poza wcześniej utraconą przewagą – “Emerytowanym” nie można niczego zarzucić. Grali dziś koncertowo i aż chce się rzec – żeby tak było jak najczęściej.

EMERITOS BANDITOS 1:0 Alcatrazz INT – Inferno 16:8

To drugie zwycięstwo Polaków w 39. sezonie ESEA Intermediate oraz pierwsze po serii trzech porażek z rzędu. Nie ma się co jednak oszukiwać, że sytuacja kultowego zespołu znad Wisły nadal jest słaba. Pocieszające jest to, że wraz z dzisiejszym starciem jest to koniec maratonu na Inferno. Kolejny pojedynek Piotr “Izak” Skowyrski i jego koledzy rozegrają w nadchodzący czwartek, 11 listopada. Wówczas rywalem ekipy z Polski będzie rosyjskie UniteDPoweR. Spotkanie rozegra się na Nuke’u. 

Wszystkie informacje i szczegóły na temat występów EMERITOS BANDITOS w 39. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem

Powiązane posty

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem

PGL Major: ENCE melduje się w playoffach; Imperial eliminuje Cloud9 z turnieju!