EMERITOS BANDITOS z trzecim zwycięstwem w ESEA Intermediate

Tak grające i konsekwentne EMERITOS BANDITOS lubimy oglądać. Polacy rozegrali dziś naprawdę dobry mecz i pokonali rosyjskie UniteDPoweR. To zarazem drugie zwycięstwo z rzędu kultowego zespołu.

Na samym starcie warto jeszcze powiedzieć, że w dzisiejszych zawodach w szeregach EMERITOS BANDITOS. Mateusz “MTZ” Malikowski zastępował Pawła “SAJA” Pawelczaka. 

Mapą starcia EMERITOS BANDITOS i UniteDPoweR był Nuke. Polacy okazali się lepsi w rundzie nożowej i wybrali początek po stronie antyterrorystów. Ekipa znad Wisły zaznaczała swoją wyższość już od pierwszych odsłon, czego konsekwencją był wynik 5:1. “Emerytowani” wraz z każdym zdobytym punktem czuli się coraz pewniej, a jednocześnie chcieli jak najszybciej eliminować swoich przeciwników. To przełożyło się rzecz jasna na zwycięstwa Rosjan, którzy wypracowali sobie solidną zaliczkę przed przerwą, wszak do EB tracili tylko trzy oczka (9:6).

Po zmianie stron Polacy bez żadnego wyczekiwania postanowili wjechać na bombsite A, co spotkało się początkowo z sukcesem, ale jednak UniteDPoweR połapało się we wszystkim i zainkasowało na swoje konto tę rundę. Dzięki podłożonemu ładunkowi Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i jego koledzy mogli sobie pozwolić na grę z karabinami. EMERITOS BANDITOS dopisało dziesiąte oczko na swoje konto, ale po tym nastąpił chwilowy kryzys. Na więcej kultowa drużyna sobie nie pozwoliła i uczyniła maraton wygranych przez siebie rund. W ostateczności “Emeryci Bandyci” mylili się dziesięciokrotnie.

EMERITOS BANDITOS 1:0 UniteDPoweR – Nuke 16:10

Polacy wygrali swoje trzecie spotkanie w 39. sezonie ESEA Intermediate. Po ośmiu spotkaniach mają bilans 3-5. Następne spotkanie EB zaplanowano na nadchodzący poniedziałek, 15 listopada. Wówczas Mateusz “PAGO” Pągowski i jego koledzy zmierzą się z belgijskim WEBSTARZ. 

Wszystkie informacje i szczegóły na temat występów EMERITOS BANDITOS w 39. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem.

Powiązane posty

Po czwarty tytuł. MOUZ NXT walczy o finał ligi akademickiej

Chory boost na Ancient. Valve powinno go usunąć?

Szkoła rzucania smoke’ów w wykonaniu YEKINDARA. Zasłoń całe “A” na Mirage’u