EMERITOS BANDITOS zmasakrowane przez Websterz

fot. Facebook/Emeritos Banditos

O takich pojedynkach jak ten z pewnością każdy chce zapomnieć jak najszybciej, a w tym przypadku zwłaszcza gracze EMERITOS BANDITOS. Polacy w mgnieniu oka przegrali swój pojedynek z Websterz w ramach ESEA Intermediate, w którym zdobyli zaledwie dwa punkty. 

Pojedynek pomiędzy EMERITOS BANDITOS a Websterz miał miejsce na Inferno. Polakom przyszło z początku grać po stronie antyterrorystów. Od wygranej rundy rozpoczęli Rosjanie, którzy zaatakowali obszar bombowy B. Łatwe było do przewidzenia, że kolejne odsłony padną również łupem formacji wywodzącej się z regionu CIS. “Emerytowani” w czwartej partii zapisali na swoje konto pierwsze oczko, ale nie byli w stanie pójść za ciosem. Mateusz “PAGO” Pągowski i jego koledzy zostali wręcz stłamszeni w pierwszej części tego pojedynku, ponieważ przegrali do dwóch.

Jakichkolwiek szans na powrót do tego starcia można było upatrywać po zmianie stron. Wielka szansa była już na wygranie pojedynku na pistolety, wszak w sytuacji sam na sam przy podłożonej bombie został Piotr “Izak” Skowyrski, jednak nie zdołał on wyeliminować swojego rywala tuż przed rozbrojeniem ładunku, przez co EB znalazło się w krytycznej sytuacji. Później nie było po prostu czego szukać i “Emeryci Bandyci” przegrali to starcie do dwóch. 

EMERITOS BANDITOS 0:1 Websterz – Inferno 2:16

Dla formacji z Polski jest to już piąta porażka w 39. sezonie ESEA Intermediate. Dotychczas na sześć rozegranych pojedynków Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i jego koledzy triumfowali zaledwie raz. Kolejną szansę na poprawienie swojego bilansu EB będzie miało już jutro w starciu przeciwko Alcatrazz INT. Pojedynek ten również zostanie rozegrany na Inferno i zaplanowano go na godzinę 20:00. 

Wszystkie informacje i szczegóły na temat występów EMERITOS BANDITOS w 39. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem

CZYTAJ TAKŻE:

Powiązane posty

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem

PGL Major: ENCE melduje się w playoffach; Imperial eliminuje Cloud9 z turnieju!