Fanatyk opuszcza Wisłę All In! Games Kraków

Fot. Esport Tour

Wcześniejsze plotki potwierdziły się. Dominik “fanatyk” Barkiet kończy współpracę z Wisłą All In! Games Kraków!

Fanatyk dołączył do szeregów Białej Gwiazdy w kwietniu bieżącego roku, znakomicie zdając wszystkie testy. Z nim podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego zdołali awansować do fazy pucharowej tegorocznej edycji ESL Mistrzostw Polski. W biegu po tytuł musieli uznać wyższość AVEZ, które wyrzuciło Wisłę za burtę rozgrywek. Dominik dał się również poznać szerszej społeczności, ponieważ brał udział w zagranicznych turniejach, takich jak LOOT.BET czy ESEA MDL, jednak tam nic wielkiego nie osiągnął.

Kapitan drużyny – Grzegorz “SZPERO” Dziamałek w oficjalnym oświadczeniu zawarł:

Chciałbym bardzo podziękować fanatykowi za wspólny okres gry. Już od samego początku Dominik musiał odnaleźć się na najwyższym krajowym szczeblu, co na pewno nie było dla niego łatwym wyzwaniem. Ciężką pracą i ambicją pokazał jednak, że jest wartościowym zawodnikiem, którego czeka jeszcze długa i owocna kariera.

Po zakończeniu sezonu przyszedł jednak czas na podsumowania i razem z całym zespołem uznaliśmy, że potrzebujemy zmian. Fanatyk nie do końca nowiem wpasował się w powierzoną mu rolę. Jesteśmy jednak przekonani, że nadchodząca roszada znacząco przyczyni się do poprawy naszej gry, a w efekcie również wyników osiąganych na krajowym i międzynarodowym szczeblu.

Organizacja dodała, że następca Dominika zostanie ogłoszony na początku przyszłego tygodnia. Poinformowano również, że zawodnicy będą przebywali na bootcampie, który zlokalizowany będzie na stadionie Wisły Kraków.

Według polish leaks Fanatyka w wyjściowej piątce zastąpi Patryk “ponczek” Wites, który w przeszłości rozegrał kilka spotkań pod barwami Białej Gwiazdy, pełniąc funkcję zmiennika.

Aktualny skład Wisły All In! Games Kraków prezentuje się następująco:

  •  Grzegorz “SZPERO” Dziamałek
  •  Wiktor “mynio”  Kruk
  •  Olek “hades” Miskiewicz
  •  Grzegorz “jedqr” Jędras
  •  Mariusz “Loord” Cybulski (trener)

Powiązane posty

PGL Major: G2 wyeliminowane z turnieju przez Brazylijczyków!

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem