Flash dokonuje zmian

Po nieudanym okresie chińskiego zespołu organizacja postanawia dokonać zmian. Na ławkę rezerwową przeniesiono QiFang “Karsa” Su oraz KunHua “LOVEYY” Bai, którzy zostaną tymczasowo zastąpieni przez WeiJi “INNOPY” Guo i Zhe “Ayeon” Yang.

 

Chińska ekipa po nieudanym występie w China Top Shenzen oraz trzecim miejscu na kwalifikacjach do majora postanawia dokonać zmian w swoim zespole. Głównym powodem tego był słaby występ  na lokalnym turnieju CS: GO Super League 2017, gdzie zajęli ostatnie miejsce szybko przegrywając z Eclipse. Jako stand-in będzie grał menadżer drużyny WeiJi “INNOPY” Guo, który już wcześniej reprezentował jako gracz barwy Flash. Drugi zawodnik jest aktualnie na testach w zespole i jest wielką niewiadomą, ponieważ nie występował nigdy w profesjonalnej drużynie. Zhe “Ayeon” Yang został polecony przez jednego z aktywnych zawodników zespołu. 

Aktualny skład Flash

  • YuLun “fancy1” Cai
  • YuanZhang “AttackeR” Sheng
  • Andrew “kaze” Khong
  • Zhe “Ayeon” Yang (testy)
  • WeiJia “INNOPY” Guo (stand-in)

 Chiński zespół już za niedługo będzie miał okazję pokazać, że zmiany, które dokonali wyszły na korzyść bo zaczynają rozgrywki w Douyu CS:GO Asia Invitational #2, gdzie pula nagród wynosi 15 000 $.

Powiązane posty

PGL Major: G2 wyeliminowane z turnieju przez Brazylijczyków!

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem