Fortnite bez budowania! Przełomowa aktualizacja spowodowała powrót graczy

fot.Epic Games

Najnowsza aktualizacja do Fortnite wprowadziła sporą rewolucję w grze! Od ostatnich zmian budowanie zostało wyłączone, przez co wielu graczy postanowiło wrócić do rozgrywki! Pytanie tylko, na jak długo?

Fortnite ostatnie miesiące miał bardzo stabilne, nie było wokół niego zbyt wielkiego szumu, ale gra utrzymywała się na standardowym dla siebie poziomie graczy. To akurat zmieniło się na dużą korzyść po ostatniej aktualizacji, gdzie deweloperzy postanowili wyłączyć możliwość budowania, co ewidentnie spodobało się dużej ilości graczy.

W niedzielę do Fortnite zawitała najnowsza aktualizacja, która wprowadziła rozdział trzeci w drugim sezonie. Zmiany jak do tej pory producent może oceniać jak najbardziej na plus, bo pierwsze dni naprawdę przyniosły powiew świeżości, dzięki któremu wielu starych graczy postanowiło powrócić do rozgrywki. Najważniejszą zmianą w grze jest wyłączenia budowania, które zostało zastąpione nadosłonami, czyli dodatkową ochroną poza zdrowiem i osłoną.

Przeczytaj więcej – Kolejna gra z serii Wiedźmin ogłoszona!

Tak duża zmiana została bardzo ciepło przyjęta przez społeczność. Oprócz wyłączenia możliwości budowania, od teraz sprint jest o wiele szybszy, podczas spadania można się chwycić przykładowo ściany oraz co ciekawe dodano możliwość uderzeń barkiem. Zmiany jak do tej pory mają wielką rzeszę fanów i nie wykluczone, że Fortnite ponownie będzie na ustach wszystkich!

O wszystkich zmianach, jakie nadeszły do Fortnite wraz z nowym rozdziałem w drugim sezonie gry, przeczytacie tutaj. 

Powiązane posty

Najchętniej wykorzystywane przedmioty kosmetyczne w Fortnite!

Ruszaj na szaloną przygodę w Fortnite – startuje DV1 Fortnite Cup!

Król przybył, czyli Lebron James i Fortnite