gla1ve nie zagra na BLAST Premier Fall ze względu na narodziny dziecka

Fot. Adela Sznajder, DreamHack

Astralis zagra w poważnym osłabieniu podczas zbliżających się rozgrywek BLAST Premier Fall, gdzie w drużynie nie zobaczymy prowadzącego Lukasa “⁠gla1ve⁠” Rossandera.

Astralis poszukuje swojej dobrej formy, odkąd zespół przeszedł zmiany w składzie. Jednak brak awansu w pełnym składzie do fazy pucharowej ESL Pro League nie zwiastuje dobrych wyników w nadchodzącym BLAST Premier Fall, na którym w duńskim zespole nie zobaczymy prowadzącego – Lukasa “gla1ve⁠” Rossandera.

Zawodnik bowiem poprosił organizację o wolne, ze względu na planowane narodziny pierwszego dziecka. Zawodnik za pośrednictwem Twittera przekazał, że nie chce ominąć tego wydarzenia, a teraz wraz z zespołem i trenerem stara się robić co może, aby skład przygotować do najbliższych zawodów. Przypomnijmy, że w marcu zawodnik przekazał, że zostanie tatą.

Dziurę w Astralis na ten czas uzupełni Andreas “Xyp9x” Højsleth, który ostatni raz zagrał w drużynie podczas IEM Cologne, a jego miejsce w składzie zajął młody duński talent – Philip ⁠Lucky⁠ Ewald. Nie wiemy także na ten moment, kto przejmie dowodzenia w zespole na czas turnieju, lecz niewykluczone że zrobi to Emil “Magisk⁠ Reif, który w przeszłości w podobnej sytuacji odpowiedzialny był za prowadzenie swoich kolegów.

Podczas BLAST Premier Fall duński zespół walczyć będzie w grupie A wraz z Evil Geniuses, Liquid oraz Vitality. Spotkania z udziałem Astralis odbędą się między 16 a 18 września.

Skład Astralis na BLAST Premier Fall wygląda następująco:

  • Emil “Magisk⁠” Reif
  • Peter “dupreeh⁠” Rasmussen
  • Lucas “⁠Bubzkji⁠” Andersen
  • Philip “⁠Lucky⁠ Ewald
  • Andreas “Xyp9x⁠ Højsleth
  • Danny zonic⁠” Sørensen (trener)

Powiązane posty

PGL Major: G2 wyeliminowane z turnieju przez Brazylijczyków!

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem