GuardiaN i spółka dołączają do Singularity!

Fot.ESL

Takie powroty po prostu lubimy! Ladislav “⁠GuardiaN⁠” Kovács wraz z między innymi Denis “⁠seized⁠” Kostin  dołączył do organizacji Singularity!

Połączenia doświadczenia z młodością! Tak możemy nazwać nowy zespół Ladislava “GuardiaNa” Kovács, który oficjalnie wypłynął na międzynarodowe wody i zasilił szeregi znanej organizacji Singularity, w której oglądać oprócz Słowaka będziemy tylko i wyłącznie Rosjan.

Nowy zespół Singularity mieliśmy już okazję oglądać w międzynarodowych rozgrywkach, a dokładnie w turnieju IronWar Grand Prix, gdzie rosyjska formacja z słowackim pierwiastkiem zajęła 3-4 miejsce, przegrywając w półfinale na x-kom AGO. W zespole nie brakuje doświadczenia, bo oprócz Ladislava “GuardiaNa” Kovács oglądać będziemy mogli między innymi Denisa “seized⁠ Kostina. Obydwaj zawodnicy znają się bardzo dobrze, bowiem wspólnie grali w Natus Vincere w latach 2012-2017.

“Jesteśmy zupełnie nowym zespołem, w którym staraliśmy się połączyć doświadczoną i żądną zwycięstw młodą krew. Naszym celem jest stać się konkurencyjnym zespołem do końca tego roku, a następnie krok po kroku awansować w rankingu i zadowolić naszych fanów”. – mówi w oficjalnym oświadczeniu Denis “seized⁠ Kostin

Co ciekawe Singularity przez ostatnie półtora roku w swoich szeregach miało składy pochodzące z Danii. To jednak w przeszłości organizację reprezentowali także zawodnicy z Ameryki Północnej.

Po oddaniu się duńskiej scenie przez około 1,5 roku, po naszej poprzedniej amerykańskiej przygodzie, potrzebowaliśmy powiewu świeżego powietrza, dlatego postanowiłem ponownie zbadać nasze możliwości poza granicami kraju, gdzie poczułem głód i utalentowany zespół CIS doskonale zbalansowany z młodymi maszynami i doświadczoną wiedzą. – dodał dyrektor generalny Singularity Atle S. Stehouwer

Nowy skład Singularity wygląda następująco:

  • Denis “⁠seized⁠” Kostin
  • Timur “⁠clax⁠” Sabirov
  • Evgeny “⁠Norwi⁠” Ermolin
  • Daniil ⁠d1Ledez⁠” Kustov
  • Ladislav “⁠GuardiaN⁠” Kovács
  • Artem ⁠Fierce⁠ Ivanov (trener)

Powiązane posty

Po czwarty tytuł. MOUZ NXT walczy o finał ligi akademickiej

Chory boost na Ancient. Valve powinno go usunąć?

Szkoła rzucania smoke’ów w wykonaniu YEKINDARA. Zasłoń całe “A” na Mirage’u