iNation powraca na scenę CS:GO! To w tej organizacji wychowali się NiKo i huNter

Fot. iNation

Serbska organizacja iNation powraca na scenę CS:GO wraz z zakontraktowaniem dotychczasowych graczy Anlaki!

iNation to szczególna organizacja na esportowej mapie Serbii. Została ona bowiem założona w 2008 roku i to w jej szeregach wychowali się najlepsi bałkańscy zawodnicy na scenie CS:GO. Trykot tej formacji w przeszłości przywdziewali m.in. Nikola “NiKo” Kovać, Nemanja “huNter” Kovać, Aleksandar “kassad” Trifunović, Janko “YNk” Paunović, Nestor “LETN1” Tanić oraz Luka “emi” Vuković. Niemniej w 2017 roku całkowicie porzuciła inwestycje w FPS-a Valve, a słuch o niej zaginął.

Dziś organizacja powróciła na CS-owe salony, angażując dotychczasowy skład Anlaki. Znajdują się w nim młodzi i perspektywiczni serbscy gracze, tj. Nikola “Dragon” Bošković, Ivan “choiv7” Živković, Vladan “VLDN” Radević, Ivan “pTKKK” Popov, Stefan “SkippeR” Rebrača oraz Andrija “andr1x” Ljubić. Pieczę nad kolektywem objął szerzej nieznany Djokabomba.

Powrót iNation był planowany już od dawna, ale zawsze brakowało czasu, chęci i poświęcenia, aby utrzymać integralność zbudowaną przez poprzedników, którzy notabene są teraz jednymi z najbardziej rozchwytywanych esportowców na świecie. Kiedy cypryjska firma Venidium wyraziła chęć finansowego wsparcia iNation, zespół zebrał się spontanicznie.” – zakomunikował trener nowopowstałej sekcji CS:GO. “Wizją iNation jest stworzenie zdrowej rywalizacji w regionie bałkańskim oraz pomoc regionalnym talentom i drużynom w rozwoju.” – dodał na łamach Esports Adria.

Aktualny skład iNation prezentuje się następująco:

  •  Nikola “Dragon” Bošković
  •  Ivan “choiv7” Živković
  •  Vladan “VLDN” Radević
  •  Ivan “pTKKK” Popov
  •  Stefan “SkippeR” Rebrača
  •  Andrija “andr1x” Ljubić (szósty gracz)
  •  Djokabomba (trener)

Powiązane posty

Dycha i hades zagrają dziś o półfinał Majora

PGL Major: Wielkie marzenie karrigana coraz bliżej spełnienia

HONORIS rozpoczyna przebudowę składu CS:GO! mouz na rezerwie