Izak i spółka wygrywają pierwszy mecz na ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019!

Można powiedzieć, że udał się rewanż za poprzednią edycję ASUS ROG Join The Republic Challenge. Ekipa pod wodzą Piotra “Izaka” Skowyrskiego pokonała szwedzką drużynę i już jutro powalczy o awans do fazy pucharowej.

Runda pistoletowa wpadła na konto Polaków, jednak to ekipa dowodzona przez Markusa  “pronaxa” Wallstena szybko odpowiedziała i prowadziła aż 5:1. W dobrym momencie obudzili się nasi rodacy, którzy zaczęli czytać grę przeciwników, co pozwoliło im wrócić do spotkania i wygrać pierwszą połowę 8:7.

Po zmianie stron rozpoczęła się dominacja drużyny Piotra “Izaka” Skowyrskiego, która prowadziła już 14:8. Jednak do gry zaczęli wracać Szwedzi, lecz powrót przerwały im problemy techniczne przy stanie 14:10. Po dłuższej przerwie polska drużyna z dobrze grającym “Tygrysem z Fordonu” wygrała 16:10 i już jutro powalczy o awans do fazy pucharowej. Przeciwnikiem będzie wygrany meczu pomiędzy fl0m a HOUNGOUNGAGNE.

Team Izakooo vs Team pronax – 16:10 (Mirage)