Jest wysoko! Anonymo zaprezentowało swój skład!

Zakończenie szufli na polskiej scenie jest już bliżej niż dalej. Kilka zespołów już ogłosiło swoje składy, a do tego grona dołącza Anonymo Esports, które przedstawiło prawie dopięty skład.

W końcu się doczekaliśmy i wiemy już naprawdę dużo. Anonymo Esports przedstawiło czterech zawodników składu głównego. Na pokładzie znalazł się duet z AVEZ, czyli Kamil “KEi” Pietkun oraz Kacper “Kylar” Walukiewicz. Do tego dochodzi nam jeszcze były reprezentant Illuminar, czyli Janusz “Snax” Pogorzelski oraz wcześniejszy zawodnik Wisły All in! Games Kraków – Wiktor “mynio” Kruk.

Tym sposobem znamy już podstawową czwórkę, ale na oficjalne poznanie piątego zawodnika przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jednak organizacja przedstawiła dwóch zmienników, a tymi są Miłokaj “mouz” Karolewski i Paweł “innocent” Mocek. Z całego serca pragniemy podziękować Mikołajowi “Mouz’owi” Karolewskiemu za stand-inowanie w MDL’u, ponieważ tylko dzięki niemu jesteśmy w stanie wziąć udział w zbliżających się rozgrywkach ESEA Season 36 Premier Division  – czytamy w oświadczeniu Anonymo opublikowanym za pomocą mediów społecznościowych.

Nie możemy także zapomnieć o tym, który będzie sprawował pieczę nad ekipą. Tym będzie Adrian “IMD” Pieper, który został ogłoszony już kilka dni temu. Trzeba przyznać, że skład został naprawdę rzetelnie zbudowany i aż się prosi, żeby już teraz zobaczyć graczy w akcji.

Mamy nadzieję, że wyłonimy ostateczną piątkę z wymienionych graczy, ale zanim ogłosimy finalną załogę dywizji CS:GO, chcemy dopiąć wszelkie szczegóły. Oczekujemy na merch i sesję zdjęciową. Planujemy zaprezentować zawodników w pełnej krasie, jak tylko będzie to możliwe. Jak wszyscy wiecie, niektóre rzeczy w obecnej sytuacji bywają utrudnione – ale co się odwlecze, to nie uciecze – pisze Anonymo Esports.

Trochę sobie ostatnio pożartowaliśmy, ale teraz pora na konkrety.

Z całego serca pragniemy podziękować Mikołajowi “…

Opublikowany przez Anonymo Esports Niedziela, 17 stycznia 2021

 

Wiemy także, że Anonymo Esports zagra w nadchodzącym sezonie ESEA Premier, kwalifikacjach do DreamHacka Open January, a także Snow Sweet Snow. Formacja także poinformowała, że nie próżnuje i znajduje się obecnie na bootcampie w Esports Performance Center.

Na ten moment skład Anonymo Esports prezentuje się następująco:

  • 🇵🇱Kamil “KEi” Piektun
  • 🇵🇱Kacper “Kylar” Walukiewicz
  • 🇵🇱Janusz “Snax” Pogorzelski
  • 🇵🇱Wiktor “mynio” Kruk
  • 🇵🇱Miłokaj “mouz” Karolewski – zmiennik
  • 🇵🇱Paweł “innocent” Mocek – zmiennik
  • 🇵🇱Adrian “IMD” Pieper – trener

 

Powiązane posty

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem

PGL Major: ENCE melduje się w playoffach; Imperial eliminuje Cloud9 z turnieju!