kRaSnaL oficjalnie nowym zawodnikiem x-kom AGO

Fot. www.x-kom-ago.gg

Niespodzianki nie było, a x-kom AGO po długim czasie zaprezentowało swojego szóstego zawodnika. Oficjalnie nowym nabytkiem jastrzębi został były reprezentant los kogutos Szymon “kRaSnaL” Mrozek.

x-kom AGO postanowiło oficjalnie uzbroić się w nowego zawodnika. Pod koniec lipca dowiedzieliśmy się, że oficjalne dołączenie Szymona “kRaSnaLa” Mrozka do jastrzębi jest tylko kwestią czasu, bowiem 18-letni zawodnik dołączył do ekipy na platformie ESEA.

x-kom AGO znane jest z prowadzenia sześcioosobowego składu, co mogliśmy oglądać, kiedy to w zespole był jeszcze Paweł “reatz” Jańczak, który najczęściej zamieniał się z Erykiem “lemanem” Kocębą. Jednak Paweł postanowił pożegnać się z zespołem na początku lipca .

Teraz x-kom AGO “powróciło” do sześcioosobowego rosteru, bowiem oficjalnie w jastrzębiach wylądował Szymon “kRaSnaL” Mrozek, którego możemy kojarzyć z gry dla los kogutos, które dzielnie szukało swoich okazji na międzynarodowej scenie. Przypomnijmy, że koguty grały w ESEA Advanced oraz walczyły w kwalifikacjach do Flashpoint, gdzie do awansu zabrakło wyłącznie jednego zwycięstwa. Młody zawodnik awansował także niedawno do FPL’a, czyli do najwyższej ligi na FACEIT.

Skład x-kom AGO wygląda teraz następująco:

  • Karol “rallen” Rodowicz
  • Damian “Furlan” Kisłowski
  • Eryk “leman” Kocęba
  • Michał “snatchie” Rudzki
  • Maciej “F1KU” Miklas
  • Szymon “kRaSnaL” Mrozek
  • Mikołaj “minirox” Michałków (trener)

Powiązane posty

PGL Major: G2 wyeliminowane z turnieju przez Brazylijczyków!

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem