Królowie Albanii, czyli albański dream team CS-a. Przed Państwem BLINK

fot. Team BLINK

Drużyny marzeń są tym, co szczególnie lubią kibice. W rzeczywistości jednak bywa to różnie i nie zawsze osiąga się sukces. Zobaczymy, jak będzie tym razem, wszak BLINK ogłosiło swój skład.

Do istniejącego już składu BLINK dołączył Flatron “juanflatroo⁠” Halimi oraz Dionis “⁠sinnopsyy⁠” Budeci. Doświadczony duet zajął miejsce Ernesta “xhoci” Xhoci i Jona “b0r1” Nurediniego. Halimi i Budeci znają się nie od dziś, ponieważ wcześniej grali w składzie m1x, który został zakontraktowany przez Secret w listopadzie 2019 roku. Jednak rozstali się w innych momentach, ponieważ juanflatroo pożegnał się z zespołem w lipcu minionego roku, kiedy sinnopsyy dopiero w listopadzie.

Głównym powodem, dla którego zdecydowaliśmy się dołączyć do albańskiego składu, jest komunikacja, która wszystko ułatwia – powiedział juanflatroo dla portalu HLTV.org. – W tym wszystkim jest również aspekt przyjaźni oraz dobra energia, którą dzielimy, odkąd znamy się od dawna. Uważamy, że komunikacja jest kluczowa, jeśli chodzi o rywalizację na wysokim poziomie i wierzymy, że mamy odpowiednie doświadczenie, aby osiągnąć najwyższy rezultat w tym składzie. Dotarcie do czołowej trzydziestki jest pierwszym celem, jaki sobie stawiamy, a to tylko kwestia czasu – kontynuował. 

BLINK plasuje się aktualnie na czwartym miejscu w ESEA Advanced z dorobkiem sześciu zwycięstw i jednej porażki. Albańska formacja wygrywała już m.in. z Sinner i Finest. Według sinnopsiego awans do ESEA Premier i walka z lepszymi zespołami jest priorytetem ekipy.

Skład BLINK prezentuje się następująco:

  • 🇦🇱Sener “⁠SENER1⁠” Mahmuti
  • 🇦🇱Genc “⁠gxx-⁠” Kolgeci
  • 🇦🇱Kujtim “⁠gulito⁠” Durmishi
  • 🇦🇱Flatron “⁠juanflatroo⁠” Halimi
  • 🇦🇱Dionis “⁠sinnopsyy⁠” Budeci
  • 🇦🇱Klesti “stikle-“ Kola – trener

Powiązane posty

Po czwarty tytuł. MOUZ NXT walczy o finał ligi akademickiej

Chory boost na Ancient. Valve powinno go usunąć?

Szkoła rzucania smoke’ów w wykonaniu YEKINDARA. Zasłoń całe “A” na Mirage’u