LOBANJICA także zawalczy na Fame MMA? Poznaliśmy potencjalnego rywala pashy?

Czyżby kolejny esportowiec miał wystąpić na Fame MMA? Według udostępnionego zdjęcia na Instagramie, Nikola “Lobanjica” Mijomanović otrzymał wiadomość od Wojtka Goli,  jednego z włodarzy federacji. 

O esportowcach na Fame MMA mówi się już od dłuższego czasu. Na jednej z następnych gal z pewnością zobaczymy Jarosława “pashabicepsa” Jarząbkowskiego, który tak naprawdę czeka już na rywala. Znanym nam wszystkim papito najprawdopodobniej zawalczy w klatce i będzie to jeden z najgorętszych debiutów! Przypomnijmy, że Jarek otrzymał propozycję walki z Kacprem Błońskim, lecz różnica wagowa była zbyt duża, przez co były gracz Virtus.pro podziękował za walkę i pogratulował niedoszłemu rywalowi odwagi.

Dzisiaj natomiast na Instagramie profesjonalnego zawodnika CS:GO i aktualnie streamera – Nikoli “Lobanjica” Mijomanović,  pojawiła się ciekawa informacja. Wojtek Gola, jeden z włodarzy federacji FAME MMA napisał do zawodnika z Czarnogóry, czy byłby zainteresowany walką na gali! Nie wiemy na ten moment kto mógłby być rywalem Lobanjicja i oczywiście nie wykluczone, że po drugiej stronie klatki stanąłby Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski. Jednak nie wiemy, jaka różnica wagi dzieli obydwóch Panów, a po zdjęciach możemy wywnioskować, że Lobanjica jest nieco większy od pashy.

Powiązane posty

Kubota Pack w Farming Simulator 22!

Jak nie gotować na Twitchu – Streamerka wywołała pożar w kuchni podczas transmisji

Odbierz brytyjski czołg VI poziomu Cromwell B w World of Tanks na Steamie!