NIE MOGŁO ICH ZABRAKNĄĆ! pasha & Snax zagrają na 2 vs. 2 SHOWDOWN by GG League

fot. Pasha Gaming Camp / Radosław Makuch

Ależ atmosfera wraz z tym ogłoszeniem się podgrzała! Jarosław “pasha” Jarząbkowski oraz Janusz “Snax” Pogorzelski wystąpią na Rockstar Energy Drink 2 versus 2 SHOWDOWN by Good Game League. To drugi taki sam duet, który rywalizował na pierwszej edycji. 

Organizatorzy mają rozmach i nie można im tego odmówić. Nie chodzi tu już tylko o fakt tego, że codziennie odkrywane są karty. Chodzi także o samą obsadę, która budzi podziw. Trzeba przyznać, że jednak największym ogłoszeniem do tej pory jest właśnie to dzisiejsze. W końcu w akcji po raz kolejny ujrzymy dwójkę graczy z byłego składu Virtus.pro.

O Jarząbkowskim w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. Czy jest się czemu dziwić? Oczywiście, że nie. To wszystko za sprawą walki z Michałem “Owcą WK” Owczarzakiem na drugiej edycji gali HIGH League. Historia pisze się na naszych oczach, ponieważ pasha jest pierwszym esportowcem w historii, który zawalczy w klatce. Z kolei Snax w minionym czasie, bo na początku grudnia przeszedł na ławkę rezerwowych Anonymo Esports. – Mając wiele lat doświadczenia nauczyłem się, że jeżeli zaczynam odczuwać zmęczenie, to warto odpocząć / zrobić przerwę i o siebie zadbać – mówił wtedy “dzik”. 

Doskonale wiemy, że turniej “dwóch na dwóch” to świetna odskocznia od Counter-Strike’a, jakiego znamy. Duet byłych graczy Virtus.pro wziął udział w pierwszej edycji tych zmagań. Gracze zajęli czwarte miejsce, ale zapowiedzieli, że następnym razem będzie lepiej. Nie ma lepszego czasu, niż końcówka grudnia, by poprawić swój wynik z pierwszej odsłony.

Lista uczestników Rockstar Energy Drink 2 versus 2 SHOWDOWN by GG League prezentuje się następująco:

Rockstar Energy Drink 2 versus 2 SHOWDOWN by GG League odbędzie się w dniach 21-22 grudnia. Impreza zawita do Novotelu Centrum w Poznaniu. Łącznie w wydarzeniu weźmie udział osiem duetów, z czego siedem otrzymało zaproszenia. Ósmy natomiast zostanie wyłoniony w drodze otwartych kwalifikacji, których start zaplanowano na środę na godzinę 17:00.

Powiązane posty

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem

PGL Major: ENCE melduje się w playoffach; Imperial eliminuje Cloud9 z turnieju!