Niesamowity 14-latek! Reprezentant RBLZ Gaming wygrał 300 spotkań z rzędu w FIFIE 21!

FIFA 21 zadebiutowała początkiem października i jednym z najgorętszych tematów wokół najpopularniejszego symulatora piłki nożnej jest niesamowity 14-latek, który jak do tej pory nie przegrał żadnego spotkania ze wszystkich rozegranych przez niego lig weekendowych. 

Anders Vejrgang, reprezentant RBLZ Gaming zadziwia świat FIFY 21. Co tydzień młody chłopak rozgrywa ligę weekendową, gdzie kosi wrogów jednego po drugim, osiągając niesamowity rezultat. Zawodnik z Danii do tej pory nie przegrał żadnego pojedynku w ramach lig weekendowych.

W takim razie ile 14-latek wygrał jak do tej pory spotkań z rzędu? Wczoraj młody gracz osiągnął okrągłą liczbę 300 wygranych meczów z rzędu w ramach wszystkich, jak do tej pory rozegranych lig weekendowych w FIFIE 21. To oznacza, że na ten moment nie przegrał żadnego starcia, a przy okazji pobił rekord świata.

Co ciekawe reprezentant RBLZ Gaming nie może brać udziału w turniejach od EA, ponieważ jest za młody. Według regulaminu gracze mogą brać udział w zawodach po ukończeniu szesnastego roku życia. Ciekawe, jak duński zawodnik będzie prezentował się w rywalizacji, kiedy osiągnie wymagany wiek.

Powiązane posty

Polako wygrywa finały Ekstraklasa Games

Potężna drama w EA! Pracownik miał sprzedawać niewymienialne karty do FIFY 21 Ultimate Team

damie będzie reprezentował Fulham na finałach ePremier League