NRG lepsze od Renegades – StarLadder Major Berlin 2019

Za nami trzecie dzisiejsze spotkanie w ramach StarLadder Major Berlin 2019.  W nim lepsi okazali się gracze NRG, którzy po pełnych trzydziestu rundach wygrali z Reneagdes.

Początek pojedynku na mapie Dust2 to był istny rollercoaster. Pistoletówka wpadła na konto NRG, jednak chwilę później rundę force wygrali zawodnicy Renegades. Ekipa Tarika “tarik’a” Celika nie chciała być gorsza i również zwyciężyła na pistoletach. Od tamtej pory warunki na mapie zaczęli dyktować gracze z Ameryki, którym udało się wygrać pierwszą połowę 10:5.

Druga połowa rozpoczęła się od udanego powrotu Renegades do gry. Australijczycy nie odpuszczali i doprowadzili do remisu po 12:12, lecz walka była tak wyrównana, że po chwili na tablicy wyniku widzieliśmy już po czternaście oczek z obydwóch stron. Ostatnie rundy jednak należały już do reprezentantów NRG, którzy wygrali 16:14.

NRG vs Renegades – 1:0

• Dust2 – 16:14

Już za chwilę obejrzymy kolejne starcie, gdzie Liquid podejmie CR4ZY. Po więcej informacji na temat StarLadder Major Berlin 2019 zapraszamy do naszej specjalnej relacji.